Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Дата створення: 14:52 19.12.2018

У Петракіївському НВК відбувся районний семінар вчителів історії Хорольщини

Дата створення: 17:07 18.12.2018

        18 грудня 2018 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у Петракіївському навчально-виховному ком-плексі проведено семінар-практикум вчителів історії „Професійна компе-тентність учителя та напрямки її реалізації в умовах роботи по Концепції „Нова українська школа“. Загрива Л.М., директор закладу, керівник районного МО вчителів історії, розкрила питання про готовність педагогів до змін (сучасний вчитель як провідник змін) в умовах реалізації Концепції „Нова українська школа“, провела коучинг (мотивуючий тренінг) „Сучасний учитель: нове бачення української школи“. Досвідом роботи, провівши майстер-класи „Шляхи формування предметних компетенцій на уроках суспільнознавчих дисциплін“, поділилися Загрива Л.М., Швидка Ю.Я., вчителі історії Петракіївського НВК, Швець Л.П., вчитель історії Вишневого НВК. Дзюба Н.О., вчитель історії Хорольської гімназії, акцентувала увагу на проблемах при вивченні курсу „Громадянська освіта. 10 клас“.

Змагання обласної Спартакіади школярів з настільного тенісу

Дата створення: 14:40 17.12.2018

15 грудня 2018 року в спортивному залі Хорольської гімназії відбулися районні змагання обласної Спартакіади школярів з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь 8 команд ЗЗСО. За результатами змагань перемогу здобули:

Організовано профорієнтаційну зустріч в м.Миргороді

Дата створення: 16:21 14.12.2018

13 грудня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації спільно з Хорольським районним військовим комісаріатом з метою інформування учнівської молоді про особливості вибору військових професій, розширення та систематизації знань щодо особливостей вступу у 2019 році, на виконання Районної комплексної програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил України на 2016-2020 роки для 30 учнів закладів загальної середньої освіти Хорольщини організовано профорієнтаційну зустріч в м.Миргороді з викладачами та курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів), Військової академії (м.Одеса), Військового коледжу сержантського складу (м.Полтава).

Участь учнів району в обласному конкурсі

Дата створення: 16:18 14.12.2018

Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування було оголошено Обласний конкурс творчих робіт для школярів та юнацтва „Громада моєї мрії“, який проходив протягом листопада-грудня 2018 року. У цьому конкурсі активну участь взяли старшокласники Хорольської гімназії та Хорольського навчально-виховного комплексу.  11 грудня 2018 року учнів, які подали роботи, було запрошено на урочисте нагородження переможців та відзначення учасників конкурсу. Учасникам заходу було презентовано роботи учасників-фіналістів конкурсу, організовано екскурсію.  Поїздку було організовано відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Продовжили навчання вчителі 1 класів

Дата створення: 16:16 14.12.2018

З метою вивчення та впровадження інформаційних технологій в освітній процес, підвищення мультимедійної та комп’ютерної грамотності педагогічних працівників, вміння працювати з новітніми програмами, які надійшли відповідно до вимог Нової української школи, 11 грудня 2018 року учителі 1 класів Хорольщини взяли участь у навчанні, організованому мультимедійним видавництвом „Розумники“ у приміщенні Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Участь закладів освіти в акції „Дякую захиснику“

Дата створення: 16:15 14.12.2018

Заклади загальної середньої і дошкільної освіти району взяли активну участь у IV Всеукраїнській благодійній акції „Допоможи солдату – захисти Батьківщину“. У ході акції здобувачі освіти намалювали та передали бійцям 135 малюнків, 7 символів-браслетів, шкарпетки, написали листи, виготовили сувеніри, а також проведено благодійні ярмарки і забезпечено проведення збору продуктів. Спільними зусиллями учнів, батьків та педагогічного колективу Хорольської гімназії було проведено благодійний ярмарок у закладі освіти та зібрано кошти в сумі 7 890 гривень, які перераховано на розрахунковий номер Всеукраїнського благодійного фонду „Діти – наше майбутнє“.

Продовжують вивчати основні напрямки роботи у новій українській школі

Дата створення: 16:06 14.12.2018

        11 грудня 2018 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у Петракіївському навчально-виховному комплексі продовжили навчання заступники директорів (тренер-заступник директора цього закладу Дятлова Н.В.). Центром уваги стали питання: інтеграція і формувальне оцінювання, основні форми роботи з батьками та нове критичне мислення нової української школи. Цікаві форми роботи захопили педагогів.

Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

Дата створення: 15:57 14.12.2018

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 08.10.2018 №255 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України 03 грудня 2018 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук"

Дата створення: 15:53 14.12.2018

01 грудня 2018 року у Хорольській гімназії було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук" Полтавського територіального відділення МАН України.