Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Організовано профорієнтаційну зустріч в м.Миргороді

Дата створення: 16:21 14.12.2018

13 грудня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації спільно з Хорольським районним військовим комісаріатом з метою інформування учнівської молоді про особливості вибору військових професій, розширення та систематизації знань щодо особливостей вступу у 2019 році, на виконання Районної комплексної програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил України на 2016-2020 роки для 30 учнів закладів загальної середньої освіти Хорольщини організовано профорієнтаційну зустріч в м.Миргороді з викладачами та курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів), Військової академії (м.Одеса), Військового коледжу сержантського складу (м.Полтава).

Участь учнів району в обласному конкурсі

Дата створення: 16:18 14.12.2018

Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування було оголошено Обласний конкурс творчих робіт для школярів та юнацтва „Громада моєї мрії“, який проходив протягом листопада-грудня 2018 року. У цьому конкурсі активну участь взяли старшокласники Хорольської гімназії та Хорольського навчально-виховного комплексу.  11 грудня 2018 року учнів, які подали роботи, було запрошено на урочисте нагородження переможців та відзначення учасників конкурсу. Учасникам заходу було презентовано роботи учасників-фіналістів конкурсу, організовано екскурсію.  Поїздку було організовано відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Продовжили навчання вчителі 1 класів

Дата створення: 16:16 14.12.2018

З метою вивчення та впровадження інформаційних технологій в освітній процес, підвищення мультимедійної та комп’ютерної грамотності педагогічних працівників, вміння працювати з новітніми програмами, які надійшли відповідно до вимог Нової української школи, 11 грудня 2018 року учителі 1 класів Хорольщини взяли участь у навчанні, організованому мультимедійним видавництвом „Розумники“ у приміщенні Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Участь закладів освіти в акції „Дякую захиснику“

Дата створення: 16:15 14.12.2018

Заклади загальної середньої і дошкільної освіти району взяли активну участь у IV Всеукраїнській благодійній акції „Допоможи солдату – захисти Батьківщину“. У ході акції здобувачі освіти намалювали та передали бійцям 135 малюнків, 7 символів-браслетів, шкарпетки, написали листи, виготовили сувеніри, а також проведено благодійні ярмарки і забезпечено проведення збору продуктів. Спільними зусиллями учнів, батьків та педагогічного колективу Хорольської гімназії було проведено благодійний ярмарок у закладі освіти та зібрано кошти в сумі 7 890 гривень, які перераховано на розрахунковий номер Всеукраїнського благодійного фонду „Діти – наше майбутнє“.

Продовжують вивчати основні напрямки роботи у новій українській школі

Дата створення: 16:06 14.12.2018

        11 грудня 2018 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у Петракіївському навчально-виховному комплексі продовжили навчання заступники директорів (тренер-заступник директора цього закладу Дятлова Н.В.). Центром уваги стали питання: інтеграція і формувальне оцінювання, основні форми роботи з батьками та нове критичне мислення нової української школи. Цікаві форми роботи захопили педагогів.

Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

Дата створення: 15:57 14.12.2018

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 08.10.2018 №255 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України 03 грудня 2018 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук"

Дата створення: 15:53 14.12.2018

01 грудня 2018 року у Хорольській гімназії було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук" Полтавського територіального відділення МАН України.

Акція «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ»

Дата створення: 15:45 14.12.2018

        У ході проведення обласної акції «16 днів проти насильства» у Всесвітній день боротьбі зі СНІДом на базі Хорольської гімназії організовано акцію «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ». До її проведення долучилися голова Хорольської районної державної адміністрації Звірко Лариса Миколаївна, голова Хорольської районної ради Мартюк Віра Анатоліївна, перший заступник голови Хорольської районної державної адміністрації Абрамов Сергій Гаврилович, депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдінович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації Потерайло Ірина Миколаївна, методисти районного методичного кабінету, юні науковці Хорольщини – учні-члени Малої академії наук та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти району.

Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 15:38 14.12.2018

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 01.10.2018 №248 „Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році”, з метою формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді 2018 року було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Підсумки районного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Дата створення: 15:21 14.12.2018

       Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації „Про організацію та проведення ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу  з української мови ім. П.Яцика у 2018 – 2019 навчальному році у закладах освіти району“ 10 листопада 2018 року у приміщенні Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 було проведено районний етап конкурсу, у якому взяло участь 136 учнів закладів загальної середньої освіти  району.