Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Впровадження програми „Впевнений старт“

Дата створення: 10:34 25.02.2019

     Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА 22 лютого 2019 року у ясла-садку „Яблунька“ м.Хорол відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти Хорольського району „Системний підхід до розвитку, навчання і виховання дітей старшого дошкільного віку відповідно до програми „Впевнений старт“.

Засідання районного методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва

Дата створення: 09:55 25.02.2019

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 22 лютого 2019 року у Хорольському навчально-виховному комплексі відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва з теми „Реалізація компетентнісного підходу на уроках образотворчого мистецтва“. Директор Хорольського навчально-виховного комплексу Дігтяр Н.Г. презентувала роботу закладу освіти, представивши до уваги присутніх калейдоскоп майстер-класів. Ранкове коло „Карнавал кольорів“ провела учитель початкових класів Хорольського НВК Ус Л.М. До мистецької студії „Яка тонка це річ – дитини творчість“ запросила учитель початкових класів Хорольського НВК Стовба Н.Г. Заняття з елементами тренінгу запропонувала до уваги присутніх практичний психолог, учитель початкових класів Хорольського НВК Романча І.Г. Під час квесту педагоги НВК (Безсмертна І.І., Кладкова О.С., Романенко К.П., Левіна О.С.) поділилися нетрадиційними техніками малювання „Під крилами надії в океані життя“.

До Дня Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 16:56 20.02.2019

  20 лютого 2019 року працівники освіти та представники педагогічних та учнівських колективів Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 і Хорольської гімназії взяли участь у заходах, присвячених вшануванню подвигу учасників Революції Гідності і пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Україну.

Засідання районного методичного об’єднання вихователів групи подовженого дня та вчителів курсів духовно-морального спрямування

Дата створення: 15:58 20.02.2019

        Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 20 лютого 2019 року в Опорному закладі „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Хорольського району“ було проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів групи подовженого дня та  вчителів курсів духовно-морального спрямування з теми „Використання інноваційних технологій у процесі формування соціальної компетентності в освітньому процесі“. Директор Опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Хорольського району“ Жеденко Л.А. презентувала роботу освітнього закладу. Педагоги відвідали урок християнської етики у 3 класі „Турботливість та байдужість“, проведений учителем курсів духовно-морального спрямування Кірдан Н.Г.; клубну годину „Свята кращого нема – зустрілися Весна і Зима“, підготовлену вихователем ГПД Грозою А.В. На засіданні було опрацьовано Порядок створення ГПД у закладах загальної середньої освіти, обговорено планування клубної години.

Формування компетентностей вчителів англійської мови

Дата створення: 17:00 18.02.2019

        Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 15 лютого 2019 року в Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови „Формування компетентностей вчителів англійської мови в умовах впровадження Концепції НУШ та Державних стандартів початкової освіти“.

Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти шляхом впровадження сучасних технологій

Дата створення: 14:01 18.02.2019

  Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА 15 лютого 2019 року у закладі дошкільної освіти „Веселка“ м.Хорол відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти Хорольського району „Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти шляхом впровадження сучасних технологій“.

Молоді педагоги навчаються

Дата створення: 15:06 15.02.2019

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 14 лютого 2019 року у Вишневому навчально-виховному комплексі відбулося засідання школи молодого вчителя, метою якого було створення сприятливих умов для розкриття особистісних і професійних можливостей молодих педагогів.