Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Вітаємо команду Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата створення: 17:47 22.03.2019

        21 березня 2019 року команда учнів 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у складі: Одинця Дмитра, Ісупова Владислава та Музичко Наталії взяла участь у VІІ Чемпіонаті області з основ підприємництва „Крок до бізнесу“ та посіла ІІІ місце.

Засідання семінару-практикуму заступників директорів з навчально-виховної роботи у Вишневому навчально-виховному комплексі

Дата створення: 17:45 22.03.2019

  Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 21 березня 2019 року у Вишневому навчально-виховному комплексі відбулося засідання семінару-практикуму заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти з теми “Упровадження нових технологій щодо організації роботи з обдарованими дітьми”.

„Молодь обирає здоров’я“

Дата створення: 16:54 04.03.2019

Крок до бізнесу

Дата створення: 14:32 04.03.2019

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 01.03.2019 у актовій залі Хорольської гімназії було проведено І етап VII Чемпіонату області з основ підприємництва „Крок до бізнесу“.

Підбито підсумки районного конкурсу

Дата створення: 17:01 25.02.2019

  Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 25 лютого 2019 року у Хорольській гімназії було проведено районний етап обласного огляду-конкурсу театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. За рішенням журі переможцями та призерами стали:

Впровадження програми „Впевнений старт“

Дата створення: 10:34 25.02.2019

     Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА 22 лютого 2019 року у ясла-садку „Яблунька“ м.Хорол відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти Хорольського району „Системний підхід до розвитку, навчання і виховання дітей старшого дошкільного віку відповідно до програми „Впевнений старт“.

Засідання районного методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва

Дата створення: 09:55 25.02.2019

   Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 22 лютого 2019 року у Хорольському навчально-виховному комплексі відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва з теми „Реалізація компетентнісного підходу на уроках образотворчого мистецтва“. Директор Хорольського навчально-виховного комплексу Дігтяр Н.Г. презентувала роботу закладу освіти, представивши до уваги присутніх калейдоскоп майстер-класів. Ранкове коло „Карнавал кольорів“ провела учитель початкових класів Хорольського НВК Ус Л.М. До мистецької студії „Яка тонка це річ – дитини творчість“ запросила учитель початкових класів Хорольського НВК Стовба Н.Г. Заняття з елементами тренінгу запропонувала до уваги присутніх практичний психолог, учитель початкових класів Хорольського НВК Романча І.Г. Під час квесту педагоги НВК (Безсмертна І.І., Кладкова О.С., Романенко К.П., Левіна О.С.) поділилися нетрадиційними техніками малювання „Під крилами надії в океані життя“.