Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади педагогічних працівників Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“

Дата створення: 16:26 11.02.2020

11 лютого 2020 року відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посади педагогічних працівників Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Хорольської районної ради Полтавської області. Кандидати на посаду вчителя-логопеда, вчителя лікувальної фізкультури складали іспит та проходили співбесіду.

Відбулася районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край“

Дата створення: 11:25 30.01.2020

29 січня 2020 року у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 відбулася районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край“. Найактивнішими учасниками стали учні Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Хорольського навчально-виховного комплексу, Вишневого навчального – виховного комплексу та Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Дата створення: 09:38 11.01.2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Дата створення: 16:28 13.12.2019

      

Районна інтелектуальна гра „Дебати“

Дата створення: 16:26 13.12.2019

13 грудня 2019 року в Хорольському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнської інтелектуальної гри „Дебати“.

Комунальній установі „Інклюзивно-ресурсний центр“ вручили ключі від новенького спеціалізованого автомобіля

Дата створення: 16:01 13.12.2019

Завдяки дії обласної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020 роки“ Комунальній установі „Інклюзивно-ресурсний центр“ Хорольської районної ради голова Хорольської районної ради Мартюк В.А., виконувач обовязків голови Хорольської районної державної адміністрації Абрамов С.Г. та начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації Потерайло І.М. 13 грудня 2019 року вручили ключі від новенького спеціалізованого автомобіля.

„Школа вчителя 2 класу“

Дата створення: 11:26 09.12.2019

        Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 06 грудня 2019 року у Мусіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів „Школа вчителя 2 класу“ з теми „Упровадження інноваційних форм і методів навчання в освітній процес початкової школи“. Про діяльність закладу освіти розповіла директор цієї школи Донець Н.В.

Обласний науково-методичний семінар з теми „Проблеми викладання зарубіжної літератури в Новій українській школі: лінгвокраєзнавчий аспект. Емоційно-ціннісна лінія“

Дата створення: 11:13 22.11.2019

        21 листопада 2019 року відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту у Хорольської гімназії відбувся обласний науково-методичний семінар з теми „Проблеми викладання зарубіжної літератури в Новій українській школі: лінгвокраєзнавчий аспект. Емоційно-ціннісна лінія“. Про Хорольську гімназію як інноваційний заклад Полтавщини розповів директор Копайгора М. М. Методисти районних (міських) методичних кабінетів, які координують роботу вчителів зарубіжної літератури, обговорювали сучасні проблеми викладання зарубіжної літератури в Новій українській школі, визначали оптимальні шляхи реалізації емоційно-ціннісної змістової лінії, аналізували лінгвокраєзнавчий аспект формування читацьких компетентностей учнів. З цікавістю слухали учасники семінару методиста ПОІППО ім.М.В.Остроградського Чирку В. В. Досвідом роботи ділилися вчителі зарубіжної літератури Хорольщини: Гайдар Т.В., Жеденко Л.А., Колісник М.В., Кулик Н.І., Рубашко Л.В., Ткаленко К.Г., Ткаченко Т.М. На гостини до народознавчого музею запросила Дмитренко Л. В., тренінг „Емоційний інтелект“ провела практичний психолог Хорольської гімназії Калініченко Я. О. Із задоволенням гості взяли участь у квесті „Кожна пригода – до мудрості дорога“ та не оминули фотозону „Читати – це модно“. На завершення семінару було вироблено рекомендації для практичного використання у закладах загальної середньої освіти.

До уваги учасників освітнього процесу!

Дата створення: 10:24 08.11.2019