Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Підвели підсумки та спланували роботу на новий навчальний рік

Дата створення: 10:26 30.08.2018

         28 серпня 2018 року в приміщенні Хорольської гімназії відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, на яку прибуло понад 180 працівників установ і закладів освіти, за участю голови Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., заступника голови Хорольської районної ради Гловацького Р.М. Керівники району розповіли про ті позитивні кроки, які здійснено органами влади та місцевого самоврядування щодо створення належних умов для організації освітнього процесу у закладах освіти. Значні бюджетні кошти було спрямовано на придбання меблів, оргтехніки, дидактичного матеріалу як для вчителів, так і для учнів. Разом із коштами державної субвенції на Нову українську школу депутатами Хорольської районної ради було виділено кошти із районного бюджету на співфінансування. Звірко Л.М. звернула увагу на готовність закладів освіти до нового навчального року, наголосивши, що керівники району, депутати обласної ради Мухтаров Ф.А., Міщенко М.І, відділ освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації, директори закладів освіти приділяють значну увагу актуальним питанням розвитку освітньої галузі на зміцнення матеріально-технічної бази. Гловацький Р.М. наголосив на тому, що для Хорольської районної ради освіта є однією з пріоритетних галузей, завдяки чому заклади освіти осучаснюються, подякував керівникам трьох шкіл, які подали проекти до Бюджету участі.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Дата створення: 08:33 23.08.2018

  Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, впевненості у майбутньому, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України. Хай наша важлива спільна праця  завжди знаходить відгук, розуміння і вдячність у всього українського народу, а вам щодня дарує натхнення та задоволення її результатами.  

Для майбутніх першокласників комплект сучасних практичних меблів

Дата створення: 13:52 31.07.2018

З 01 вересня 2018 року Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів згідно із рішенням 24 позачергової сесії 7 скликання Хорольської районної ради від 04.05.2018 №457-ХХІV працюватиме як опорний заклад „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області“.

З Днем бухгалтера!

Дата створення: 11:54 12.07.2018

На гостини до родини

Дата створення: 15:23 06.07.2018

День родини

Дата створення: 15:01 06.07.2018

Чарівна мелодія випускного вечора

Дата створення: 10:47 04.07.2018

Вишукано вбрані, з веселими посмішками та із захованим смутком в очах 27 червня 2018 року крокували випускники міських закладів загальної середньої освіти центральною вулицею. А поряд найрідніші проводжали уже своїх дорослих дітей на прощальне свято з дитинством. Під звуки шкільної мелодії до пам’ятника Т.Г.Шевченка підійшло 69 юнаків і дівчат. Щирі привітання, напутні слова випускникам, подяка батькам звучала у словах виконуючого обов’язки голови Хорольської районної державної адміністрації С.Г.Абрамова, заступника голови районної ради Р.М.Гловацького, міського голови С.М.Волошина, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Керівники вручили випускникам Золоті та Срібні медалі, а батькам – подяки за зразкове виховання дітей. С.Г.Абрамов передав всім присутнім привітання зі святом від депутата Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтарова, а також повідомив приємну новину, що кожен медаліст Хорольського району отримає грошову винагороду, яку особисто вручить Мухтаров Ф.А. після свого одужання. Випускники подарували слова вдячності вчителям, батькам, дали клятву пам’ятати свій заклад, друзів. Для випускників звучали чарівні пісні, молодші школярі подарували пісенно-танцювальну композицію. І полинула над площею мелодія, закружляли у прощальному вальсі випускники.