Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Акція «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ»

Дата створення: 15:45 14.12.2018

        У ході проведення обласної акції «16 днів проти насильства» у Всесвітній день боротьбі зі СНІДом на базі Хорольської гімназії організовано акцію «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ». До її проведення долучилися голова Хорольської районної державної адміністрації Звірко Лариса Миколаївна, голова Хорольської районної ради Мартюк Віра Анатоліївна, перший заступник голови Хорольської районної державної адміністрації Абрамов Сергій Гаврилович, депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдінович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації Потерайло Ірина Миколаївна, методисти районного методичного кабінету, юні науковці Хорольщини – учні-члени Малої академії наук та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти району.

Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 15:38 14.12.2018

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 01.10.2018 №248 „Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році”, з метою формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді 2018 року було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Підсумки районного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Дата створення: 15:21 14.12.2018

       Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації „Про організацію та проведення ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу  з української мови ім. П.Яцика у 2018 – 2019 навчальному році у закладах освіти району“ 10 листопада 2018 року у приміщенні Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 було проведено районний етап конкурсу, у якому взяло участь 136 учнів закладів загальної середньої освіти  району.

Практичний семінар фахівців психологічної служби Хорольського району

Дата створення: 15:07 11.10.2018

Відповідно до плану заходів відділу освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації 10 жовтня 2018 року у Вишневому навчально – виховному комплексі відбувся практичний семінар фахівців психологічної служби Хорольського району. Під час роботи розглянуто ряд питань:

Свої серця вони дарують дітям

Дата створення: 16:12 08.10.2018

         Учитель, наставник, вихователь, той, хто кожного дня працює поруч з дітьми відзначали своє професійне свято у першу неділю жовтня. На запрошення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації поспішали до Районного будинку культури працівники освітніх закладів, ветерани педагогічної ниви на урочистості. Зі сцени линули слова привітань та відзнаки від голови районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голови районної ради В.А.Мартюк, міського голови С.М.Волошина,  начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло, голови райкому профспілки працівників освіти І.М.Рябухіної. Вихованці дошкільного закладу „Веселка“ м.Хорол подарували присутнім теплі слова вітань та запальний танок. Незабутніми „Ромашками дитинства“ порадували педагогів учні Мусіївської ЗОШ.

Які спеціальності найбільш популярні серед випускників Хорольщини

Дата створення: 16:24 04.10.2018

         Позаду вступна кампанія 2018 року. За статистичними даними відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації із 124 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Хорольщини 84 особи (68%) стали студентами вищих навчальних закладів. З них 32 (38%) навчаються за державною формою навчання, а 52 (62%) за контрактом.

Команда Хорольського району взяла участь в обласній військово-патріотичній грі „Петлюрівський вишкіл“

Дата створення: 16:22 04.10.2018

У с. Вельбівка Гадяцького району в дитячому оздоровчому таборі „Горизонт“ Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради у період з 28 вересня по 01 жовтня 2018 року проводилась обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл»,  в якій Хорольський район представляла команда «Бджоли» Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст №3. Програма гри включала конкурси «Строю та пісні», «Метання учбової гранати», «Стрільба з пневматичної зброї», «Домедична допомога», «Воєнно-історичний» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод». У конкурсі «Стрільба» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод» наша команда посіла 8 місце.

Добрий день, країно Знань!

Дата створення: 10:24 04.09.2018

         Переливи шкільного дзвоника сповістили про прихід осені, про початок цікавої подорожі у Країну знань. Веселі, з допитливим поглядом в очах крокували у перші дні вересня діти, батьки до своїх закладів освіти, де з нетерпінням чекали їх вчителі, наставники, старші друзі. З найбільшою цікавістю поспішали до закладів першокласники, адже для них, завдяки районній державній адміністрації, районній раді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутатам різних рівнів, органам місцевого самоврядування створено новий освітній простір із новими меблями, комп’ютерною технікою, різнобарвним, але навчальним дидактичним матеріалом за кошти державного, районного бюджетів та субвенцій окремих сільських рад.

Відкритий Кубок з мотокросу та І етап особисто-командного Кубку

Дата створення: 10:12 04.09.2018

2 вересня на Хорольщині відбувся Відкритий Кубок з мотокросу та І етап особисто-командного Кубку. В церемонії відкриття мотоциклетного кросу взяли участь голова районної державної адміністрації Звірко Л. М., голова районної ради Мартюк В. А, перший заступник голови районної державної адміністрації Абрамов С. Г., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І. М. та заступник міського голови Карманська Я. Ю.