Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Новини

Команда Хорольського району взяла участь в обласній військово-патріотичній грі „Петлюрівський вишкіл“

Дата створення: 16:22 04.10.2018

У с. Вельбівка Гадяцького району в дитячому оздоровчому таборі „Горизонт“ Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради у період з 28 вересня по 01 жовтня 2018 року проводилась обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл»,  в якій Хорольський район представляла команда «Бджоли» Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст №3. Програма гри включала конкурси «Строю та пісні», «Метання учбової гранати», «Стрільба з пневматичної зброї», «Домедична допомога», «Воєнно-історичний» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод». У конкурсі «Стрільба» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод» наша команда посіла 8 місце.

Добрий день, країно Знань!

Дата створення: 10:24 04.09.2018

         Переливи шкільного дзвоника сповістили про прихід осені, про початок цікавої подорожі у Країну знань. Веселі, з допитливим поглядом в очах крокували у перші дні вересня діти, батьки до своїх закладів освіти, де з нетерпінням чекали їх вчителі, наставники, старші друзі. З найбільшою цікавістю поспішали до закладів першокласники, адже для них, завдяки районній державній адміністрації, районній раді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутатам різних рівнів, органам місцевого самоврядування створено новий освітній простір із новими меблями, комп’ютерною технікою, різнобарвним, але навчальним дидактичним матеріалом за кошти державного, районного бюджетів та субвенцій окремих сільських рад.

Відкритий Кубок з мотокросу та І етап особисто-командного Кубку

Дата створення: 10:12 04.09.2018

2 вересня на Хорольщині відбувся Відкритий Кубок з мотокросу та І етап особисто-командного Кубку. В церемонії відкриття мотоциклетного кросу взяли участь голова районної державної адміністрації Звірко Л. М., голова районної ради Мартюк В. А, перший заступник голови районної державної адміністрації Абрамов С. Г., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І. М. та заступник міського голови Карманська Я. Ю.

Підвели підсумки та спланували роботу на новий навчальний рік

Дата створення: 10:26 30.08.2018

         28 серпня 2018 року в приміщенні Хорольської гімназії відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, на яку прибуло понад 180 працівників установ і закладів освіти, за участю голови Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., заступника голови Хорольської районної ради Гловацького Р.М. Керівники району розповіли про ті позитивні кроки, які здійснено органами влади та місцевого самоврядування щодо створення належних умов для організації освітнього процесу у закладах освіти. Значні бюджетні кошти було спрямовано на придбання меблів, оргтехніки, дидактичного матеріалу як для вчителів, так і для учнів. Разом із коштами державної субвенції на Нову українську школу депутатами Хорольської районної ради було виділено кошти із районного бюджету на співфінансування. Звірко Л.М. звернула увагу на готовність закладів освіти до нового навчального року, наголосивши, що керівники району, депутати обласної ради Мухтаров Ф.А., Міщенко М.І, відділ освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації, директори закладів освіти приділяють значну увагу актуальним питанням розвитку освітньої галузі на зміцнення матеріально-технічної бази. Гловацький Р.М. наголосив на тому, що для Хорольської районної ради освіта є однією з пріоритетних галузей, завдяки чому заклади освіти осучаснюються, подякував керівникам трьох шкіл, які подали проекти до Бюджету участі.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Дата створення: 08:33 23.08.2018

  Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, впевненості у майбутньому, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України. Хай наша важлива спільна праця  завжди знаходить відгук, розуміння і вдячність у всього українського народу, а вам щодня дарує натхнення та задоволення її результатами.  

Для майбутніх першокласників комплект сучасних практичних меблів

Дата створення: 13:52 31.07.2018

З 01 вересня 2018 року Ялосовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів згідно із рішенням 24 позачергової сесії 7 скликання Хорольської районної ради від 04.05.2018 №457-ХХІV працюватиме як опорний заклад „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області“.

З Днем бухгалтера!

Дата створення: 11:54 12.07.2018