Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Відбулася презентація Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

   16 липня 2019 року відбулася презентація Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Хорольської районної ради за участю керівників району, працівників центру, педагогічних працівників закладів освіти району, представників об’єднаних територіальних громад, батьків, дітей, представників масової інформації.

   Голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ірина Потерайло побажали плідної роботи та передали обладнання для інклюзивно-ресурсного центру.

  На ремонт та облаштування іклюзивно-ресурсного центру меблями, оргтехнікою та дидактичним матеріалом використані кошти із державного та районного бюджетів.

   У закладі забезпечено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Кімнати облаштовані новими меблями, необхідною технікою та дидактичним матеріалом.

   Фахівці центру проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку з метою визначення освітніх потреб дітей, проводять корекційно-розвиткові заняття, надають консультації батькам, педагогічним працівникам та здійснюють методичний, психологічний, логопедичний, дефектологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

     Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Хорольської районної ради знаходиться за адресою м.Хорол, вул.Гастелло 4.

     До ІРЦ можуть звертатися батьки дітей віком від 2 до 18 років.

 « повернутися до списку новин