Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

  12 лютого 2020 року в Хорольській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 відбулося районне методичне об’єднання заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи з теми „Інтеграція виховного процесу як чинники розвитку пізнавальної активності учнів. Наскрізний процес виховання“.

  Відповідно до програми семінару Вернигора Н.М., начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, інформувала присутніх з питання розвитку патронажних, прийомних сімей та будинків сімейного типу у Хорольському районі. Виступ директора школи Труніліної І.М. „Через школу – до громади, разом до миру, демократії, розвитку“ був особливо цікавим та змістовним. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи  Шмигова Т.І. ознайомила колег з особливостями освітнього процесу у Хорольській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №1 „Інтеграція виховного процесу або вчимось виховувати по-новому“.

  У практичній частині учасники семінару взяли участь у методичному креатив-кейсі від учителя НУШ Данилейко Г.А. та учнів 2-А класу; виховному просторі старшокласників „Волі народної дзвін“ (Шалун Л.О., Масенко С.А.); міні-тренінгу „Дозволь собі бути щасливим“ (Бойко А.М.), майстер-класі з виготовлення сувеніру (Бондаренко Н.М., учнівське самоврядування).

  Методист районного методичного кабінету Рубашка С.М. підбив підсумок семінару. Прийнято методичні рекомендації.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин