Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Формування компетентностей вчителів англійської мови

        Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 15 лютого 2019 року в Штомпелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови „Формування компетентностей вчителів англійської мови в умовах впровадження Концепції НУШ та Державних стандартів початкової освіти“.

        Директор школи Рябухіна І.М. познайомила зі школою, її традиціями, організацією роботи та побажала плідної роботи.

        Про передумови успішного навчання англійської мови у 1-х класах Нової української школи розповіла методист Хорольського РМК  Синягівська Н. Б.

        Теоретична частина заходу дала можливість присутнім висловити свої думки щодо передумов успішності навчання аудіювання та говоріння за типом і характером відповідної реакції учнів, важливості підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови в умовах Нової української школи, формування їх професійної компетентності.

        Під час практичної частини семінару педагоги відвідали урок англійської мови у 9 класіFamous scientist. The inventions and discoveries (учитель Іванютенко І. В.) та обговорили доцільність використання сучасних педагогічних технології, зорієнтованих на розвиток особистості.

        Урок „ABC. Animals. Is it big or small?“ (вчитель Чумак Т. І.), проведений з учасниками семінару, продемонстрував, як за допомогою комунікативної та ігрової діяльності сформувати в учнів 1-х класів інтерес до вивчення іноземної мови.

        Відповідно до спільного українсько-американського проекту «Start Up!» учасників було ознайомлено з практичними використанням сучасних інтерактивних технологій щодо вивчення іноземної мови у Новій українській школі. Підбиваючи підсумки, учасники семінару виробили методичні рекомендації.

 

 

 « повернутися до списку новин