Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Свої серця вони дарують дітям

         Учитель, наставник, вихователь, той, хто кожного дня працює поруч з дітьми відзначали своє професійне свято у першу неділю жовтня. На запрошення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації поспішали до Районного будинку культури працівники освітніх закладів, ветерани педагогічної ниви на урочистості. Зі сцени линули слова привітань та відзнаки від голови районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голови районної ради В.А.Мартюк, міського голови С.М.Волошина,  начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло, голови райкому профспілки працівників освіти І.М.Рябухіної. Вихованці дошкільного закладу „Веселка“ м.Хорол подарували присутнім теплі слова вітань та запальний танок. Незабутніми „Ромашками дитинства“ порадували педагогів учні Мусіївської ЗОШ.

         Зігріли душу теплі слова привітань та чарівні пісні у виконанні Заслуженої артистки України Олени Білоконь. Ліричні рядочки заполонили серця присутніх і спогадом про батьків, і відчуттям кохання і патріотизму, неперевершеної краси українського народу.

         Педагоги дякували відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, райкому профспілки працівників освіти за чудово проведене свято.« повернутися до списку новин