Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 08.10.2018 №255 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України 03 грудня 2018 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу.

Журі конкурсу відмітило, що подані програми відповідають вимогам – мають науково-методичне обґрунтування, опис використаних методик, перелік необхідних матеріалів та обладнання. Програми спрямовані на формування психологічних знань, розв’язання актуальних психологічних проблем, створення у закладі сприятливих умов для розвитку особистості здобувачів освіти, підвищення рівня психологічної культури і психологічної компетентності учасників освітнього процесу. На конкурс було подано програми, які сприяють профілактиці соціальної ізольованості, дискримінації та булінгу в учнівському середовищі, розвитку підприємливості, соціальної та громадянської компетентності, розкриттю особистісного потенціалу учнів. Авторські програми пройшли апробацію у закладі освіти.

За рішенням журі переможцями конкурсу стали просвітницькі прогами «Шлях до лідерства», (автор Калініченко Яна Олександрівна, практичний психолог Хорольської гімназії) та «Світ творчості навколо мене», (автор Полова Альона Володимирівна, соціальний педагог Хорольської гімназії).

 « повернутися до списку новин