Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Тривають робочі поїздки по закладах загальної середньої освіти району

Погожого літнього дня, 10 липня, відбулася робоча поїздка першого заступника голови Хорольської районної державної адміністрації Сергія Гавриловича Абрамова і начальника відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації Ірини Миколаївни Потерайло щодо ознайомлення зі станом підготовки сільських закладів загальної середньої освіти Вишняківської, Староаврамівської, Трубайцівської, Ялосовецької ЗОШ та Хорольської гімназії до нового 2018/2019 навчального року.

А 11 липня, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Звірко і начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації Ірина Миколаївна Потерайло відвідали Андріївську. Мусіївську та Хильківську ЗОШ.

У ході робочих візитів були обговорені питання підготовки закладів освіти в цілому, та зокрема, акцентовано увагу на низці важливих подій щодо  організації навчального середовища та втілення в практику Концептуальних засад: “Нова українська школа – нові підходи до навчання”. Адже для всіх першокласників району вже придбано парти й стільці, кожен клас буде обладнано дошкою аудиторною для написання крейдою й маркером та з магнітною поверхнею, а робоче місце вчителя стане сучасним і модернізованим. 19 липня в район надійдуть кожному першокласнику по 6 цеглинок Lego та набори Lego на кожен перший клас, а їх у районі 18.

У ході роботи було з'ясовано основні проблеми й окреслені шляхи їх вирішення, поставлені конкретні завдання директорам щодо впровадження в практику положень ”Нової української школи“,   аби учням були створені комфортні умови для отримання якісних освітніх послуг.
 « повернутися до списку новин