Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації від 01.10.2018 №248 „Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році”, з метою формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді 2018 року було проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

У ІІ етапі олімпіад у 2018-2019 навчальному році взяли участь 498 учнів. Районні олімпіади проводилися з 17 навчальних дисциплін: української мови та літератури, англійської, німецької мови, історії, математики, фізики, хімії, біології, екології, географії, інформатики, астрономії, трудового навчання, інформаційних технологій, правознавства, російської мови та літератури, економіки.

Переможцями районного етапу учнівських олімпіад 2018-2019 навчального року стали 261 учасник, що становить 52% від загальної кількості (45 – І місце, 94 – ІІ місце, 122 – ІІІ місце). Результати були опубліковані у попередніх інформаціях.

Дякуємо усім учням, учителям та батькам, членам оргкомітетів та журі за участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах!

Бажаємо усім нових досягнень, перемог, миру, приємних вражень, здійснення мрій!

 « повернутися до списку новин