Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

 

       Прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших та найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здіснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий та веселий покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

       Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і

благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі із ближніми, допоможімо їм відчути радість свята, аби цього справді казково дня Святий Миколай завітав до кожної дитини.

       Шановні хорольчани! Сердечко бажаю вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий святий принесе мир, щастя, злагоду вашим родинам та благополуччя рідній Україні.

 

 

З повагою,  від імені колективу

начальник відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації                                                І.М.Потерайло« повернутися до списку новин