Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти шляхом впровадження сучасних технологій

  Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА 15 лютого 2019 року у закладі дошкільної освіти „Веселка“ м.Хорол відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти Хорольського району „Фізичний розвиток дітей в умовах закладу дошкільної освіти шляхом впровадження сучасних технологій“.

  Директор ясла-садка „Веселка“ м.Хорол Івахненко А.М. презентувала роботу закладу. Учасники засідання мали можливість переглянути майстер-клас щодо проведення футбол-аеробіки з дітьми середньої групи „Сонечко“ та педагогами закладу, яке майстерно запропонувала до уваги вихователь Білаш В.М. До уваги присутніх було представлено заняття з рефлексотерапії-самомасажу активних точок дитячого організму, нетрадиційні техніки самомасажу з дітьми старшої групи „Живчики“ під керівництвом вихователя Хоменко Т.В.

 Вихователь-методист Дацій Г.П. представила презентацію щодо організації роботи з фізкультурно-оздоровчої діяльності та ознайомила з виставкою нетрадиційного спортивного обладнання „Своїми руками“ для використання у роботі з дітьми.

   Директор ДЮСШ Гордійченко Т.О. розповіла про фізичний розвиток дітей дошкільного віку, що є запорукою здоров’я у майбутньому.

  Про компетентісний підхід щодо організації фізичного виховання дошкільнят розповіла методист РМК Ярошенко Н.М.

   Керівник РМО вихователів Жиденко О.В. провела міні-тренінг з педагогами щодо формування здоров’язбережувальної компетентності у закладі дошкільної освіти.

   За підсумками розгляду питань дано відповідні методичні рекомендації.

 

 

 « повернутися до списку новин