Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Оголошення

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації оголошує про початок оздоровчої кампанії „Подаруймо дітям літо 2018”!

Кожна дитина в незалежності, де працюють її батьки чи й взагалі не працюють, має право на оздоровлення в закладах оздоровлення та відпочинку Полтавської області 1 раз на рік за державний бюджет!

Для цього Вам необхідно:

 1. Визначитись із закладом оздоровлення та відпочинку з переліку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області.
 2. Зателефонувати до закладу та отримати від нього згоду (додається), що підтверджує можливість забезпечення дитини послугами із оздоровлення та відпочинку з зазначенням терміну перебування та повної вартості путівки, з урахуванням віку дитини;
 3. Звернутись до відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації, написати заяву та надати пакет документів:
 • згоду закладу, який входить до затвердженого переліку, що підтверджує можливість закладу забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку, з зазначенням терміну перебування та повної вартості путівки, з урахуванням віку дитини;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • копія паспорта одного із батьків-заявників (стор. 1, 2, 7, 11-16);
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного із батьків- заявників;
 • згода на збір та обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»;
 • довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб із зазначенням у ній дитини батьків-заявників.

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, батьки-заявники (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подають видану уповноваженим органом виконавчої влади чи місцевого самоврядування за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що дитина батьків - заявників, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.

 1. Отримати фінансову підтримку на оздоровлення дитини, тобто часткове відшкодування за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів, у розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини від 7 до 18 років, але не більше, ніж 70% від вартості путівки.
 2. Батьківську доплату 30% від вартості путівки сплачують:
 • батьки;
 • профспілкові комітети (за місцем роботи);
 • підприємства та організації (за місцем роботи).
 1. Відвезти дитину до обраного закладу на оздоровлення.

Чекаємо на Вас у відділі освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації за адресою: вул. Незалежності, 88, м. Хорол телефон для довідки: 33239, 33595

 1. Перелік закладів оздоровлення та відпочинку області, у яких вже можна зараз бронювати путівки та отримувати згоду закладу - додається.

Перелік ДЗОВ.doc та Згода ДЗОВ.doc в архівному файлі:

За посиланннямПерелік ДЗОВ.doc та Згода ДЗОВ.doc« повернутися до списку новин