Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Хорольською районною радою проведено конкурс для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольського району.

  Відповідно до Положення  про освітній округ і опорний заклад освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 532, на підставі рішення 41 сесії районної ради 7 скликання №760/XLI від 12 червня 2020 року та з метою створення умов для реорганізації та модернізації системи загальної середньої освіти у Хорольському районі, виявлення ефективних моделей діяльності закладів освіти та формування мережі опорних закладів загальної середньої освіти, Хорольською районною радою  проведено конкурс для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольського району. 

  Конкурс проводився у два етапи:

  I етап - підготовчий, подання заяв відповідними закладами загальної середньої освіти Хорольського району на участь у Конкурсі до відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації (5 календарних днів з моменту оголошення Конкурсу).

  II етап - основний, визначення переможців Конкурсу (3 календарних дні).

До участі у конкурсі надійшла 1 (одна) заява для  визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольського району від директора  Вишняківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Хорольської районної ради Полтавської області І.Д.Зубахи.

  Конкурсною комісію переглянуто та оцінено матеріали подані для участі у конкурсі.

  Переможцем конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Хорольського району визначено Вишняківську загальноосвітню школу I-III ступенів Хорольської районної ради Полтавської області.« повернутися до списку новин