Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Впровадження програми „Впевнений старт“

     Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА 22 лютого 2019 року у ясла-садку „Яблунька“ м.Хорол відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти Хорольського району „Системний підхід до розвитку, навчання і виховання дітей старшого дошкільного віку відповідно до програми „Впевнений старт“.

   Завідувач дошкільним навчальним закладом ясла-садка „Яблунька“ м.Хорол Повар Т.С. представила до уваги присутніх презентацію „Освітньо-виховна робота зі старшими дошкільниками за оновленою програмою „Впевнений старт“.

  Вихователі з цікавістю переглянули привітання від дітей гуртка „Веселі нотки“ під керівництвом музичного керівника Давкуш А.В.

    Змістовні заняття у трьох старших групах за програмою „Впевнений старт“ майстерно провели Коваль О.С., Кузуб Н.М., Криворотько І.Ю. Педагоги активно обговорили переглянуті заняття.

  Про шляхи реалізації програми „Впевнений старт“ розповіла педагогам методист РМК Ярошенко Н.М.

   Керівник районного методичного об’єднання Жиденко О.В. провела з присутніми заняття з елементами тренінгу. Практичний психолог Петрушечкіна Т.М. провела з вихователями цікаві вправи.

   За підсумками розгляду питань дано відповідні методичні рекомендації.

 

 « повернутися до списку новин