Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Підвели підсумки та спланували роботу на новий навчальний рік

         28 серпня 2018 року в приміщенні Хорольської гімназії відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, на яку прибуло понад 180 працівників установ і закладів освіти, за участю голови Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., заступника голови Хорольської районної ради Гловацького Р.М. Керівники району розповіли про ті позитивні кроки, які здійснено органами влади та місцевого самоврядування щодо створення належних умов для організації освітнього процесу у закладах освіти. Значні бюджетні кошти було спрямовано на придбання меблів, оргтехніки, дидактичного матеріалу як для вчителів, так і для учнів. Разом із коштами державної субвенції на Нову українську школу депутатами Хорольської районної ради було виділено кошти із районного бюджету на співфінансування. Звірко Л.М. звернула увагу на готовність закладів освіти до нового навчального року, наголосивши, що керівники району, депутати обласної ради Мухтаров Ф.А., Міщенко М.І, відділ освіти, молоді та спорту Хорольської райдержадміністрації, директори закладів освіти приділяють значну увагу актуальним питанням розвитку освітньої галузі на зміцнення матеріально-технічної бази. Гловацький Р.М. наголосив на тому, що для Хорольської районної ради освіта є однією з пріоритетних галузей, завдяки чому заклади освіти осучаснюються, подякував керівникам трьох шкіл, які подали проекти до Бюджету участі.

         Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І.М. виступила з доповіддю „Освіта Хорольщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 н.р. та основні завдання на 2018-2019 н.р.“, в якій проаналізувала роботу педагогічних колективів, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за минулий рік, виконання завдань щодо впровадження Концепції Нової української школи, особливу увагу звернувши на матеріально-технічне забезпечення класних кімнат та організації навчання у перших класах відповідно до Нового Державного стандарту початкової освіти, створення нового освітнього середовища В обговоренні взяли участь Пупченко І.О., директор Староаврамівської ЗОШ, Дятлова Н.В,, заступник директора з навчально-виховної роботи Петракіївського навчально-виховного комплексу, Повар Т.С., завідувач закладу дошкільної освіти „Яблунька“ м.Хорол, Стойко О.В., методист Центру дитячої та юнацької творчості. Всі виступаючі наголосили на роботі закладів у сучасних умовах, тісну співпрацю органів місцевого самоврядування, керівників установ і закладів щодо створення умов на шляху до впровадження Концепції Нової української школи. Презентаційні матеріали, які були представлені на  конференції, дали змогу „практично побувати“ у різних закладах освіти, і  побачити вагомі переваги у створенні освітнього простору для вчителів і учнів, вихователів та вихованців. Пересвідчитись, що кошти, які виділені із державного, обласного, районного та окремих сільських бюджетів, використані для осучаснення закладів освіти.

         Кожен виступаючий від імені колективів, батьків, учнів дякував керівникам району Звірко Л.М., Мартюк В.А., депутатам обласної ради Мухтарову Ф.А., Міщенку М.І. за підтримку закладів освіти за позитивне вирішення проблем, та роботу однією великою командою.

         За сумлінну роботу педагогічні працівники отримали грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, спільні грамоти Хорольської районної державної адміністрації та Хорольської районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

         Приємно відзначити, що педагогічні колективи поповнилися 4 молодими спеціалістами. Від імені молодих вчителів виступив вчитель хімії Вишневого НВК О.В.Орловський.

         Дано впевнений старт на роботу щодо виконання Положень Концепції Нової української школи та впровадження Державного стандарту початкової освіти.« повернутися до списку новин