Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі діти!
Шановні освітяни, батьки!

Вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року! Свято шкільної родини Останнього дзвоника – 2020 нетрадиційне, нового формату онлайн-свята, але таке урочисте, радісне.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших учнів, адже взято першу сходинку на шляху пізнання.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.
Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви даєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
Усім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 « повернутися до списку новин