Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Сузір’я талантів Хорольщини-2018

На виконання районної програми „Опікуємося освітою на 2017-2020 роки”, з метою забезпечення адресної підтримки переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів та конкурсів шляхом грошових винагород 24 червня на центральній площі міста Хорол відбулося урочисте вшанування учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців спортивних та творчих конкурсів 2017-2018 навчального року. На святі розуму і краси «Сузір’я талантів Хорольщини-2018» зібралися кращі із кращих – учні закладів загальної середньої освіти та позашкільних установ Хорольського району, наставники, батьки та громадськість.

На святі голова Хорольської районної ради Віра Анатоліївна Мартюк та виконуючий обов’язки голови Хорольської райдержадміністрації Сергій Гаврилович Абрамов привітали присутніх зі святом, яке вшановує молодість – Днем молоді та вручили грошові винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хорольщини.

Грошові винагороди отримали 18 переможців Всеукраїнських обласних олімпіад з базових дисциплін, 9 – переможців Малої академії наук, 38 – переможців та призерів інтелектуальних змагань, 43 переможця та призери творчих конкурсів, 37 – переможців та призерів Всеукраїнських та обласних спортивних змагань.

Наступний блок свята присвячений учителям. Нагородження провели начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Миколаївна Потерайло та начальник відділу культури і туризму Хорольської районної державної адміністрації Ірина Анатоліївна Гунько. Грошові винагороди отримали 69 педагогів, тренерів та викладачів.

Усіх присутніх на святі привітали кращі виконавці та колективи закладів освіти району та дитячої музичної школи.

 « повернутися до списку новин