Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Підсумки районного етапу конкурсу

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 25 січня 2019 року підбито підсумки районного етапу XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої!“ під гаслом „Духовні святині рідного краю“. Найактивнішими були учні Опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів“, які подали 4 роботи на участь у конкурсі.

 

 За рішенням журі переможцями та призерами стали  у номінації  

„Література“

І місце

Бриненко Михайло Олегович, учень 10-Б класу Хорольської гімназії, учитель української мови та літератури Бриненко Н.М.,

Тютюнник Євгенія Валентинівна, учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., учитель української мови та літератури Пруденко А.О.;

 

ІІ місце

Глущенко Ольга Євгеніївна, учениця 11 класу Хорольського навчально-виховного комплексу, учитель української мови та літератури Бондаренко С. П.,

Жмак Анна Вікторівна, учениця 9 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу, учитель української мови та літератури Жалдак Г.В.,

Логвиновська Аліна Володимирівна, учениця 11 класу Хорольської гімназії, учитель української мови та літератури Зуб Л.К.;

 

ІІІ місце

Горб Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Хорольського навчально-виховного комплексу, учитель української мови та літератури Моршна С.О.,

Кочемазова Катерина Миколаївна, учениця 7 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури Лисенко А.А.,
Кропивка Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Вишневого навчально-виховного комплексу, учитель української мови та літератури Кропика Ю.О.,

Манжос Поліна Вікторівна, учениця 9 класу Хорольської гімназії, учитель української мови та літератури Манжос В.М.,

Сенченко Софія Олександрівна, учениця 8 класу Опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів“, учитель української мови та літератури Кірдан Н.Г.

 

За рішенням журі переможцями та призерами стали  у номінації 

„Історія України та державотворення“

І місце

 

Логвиновська Аліна Володимирівна, учениця 11 класу Хорольської гімназії, учитель історії Дзюба Н.О.,

ІІ місце

Волошин Анна Вікторівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, учитель історії та географії Козлов А.В.,

 

ІІІ місце

Семенюта Катерина Юріївна, учениця 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учитель історії Прядка В.П.,

Таранцов Владислав Володимирович, учень 11 класу Опорного закладу „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів“, учитель історії Ганджа І.В.

 

Вітаємо! Зичимо успіху в наступному етапі конкурсу та перемоги!



« повернутися до списку новин