Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук"

01 грудня 2018 року у Хорольській гімназії було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хорольського наукового товариства "Мала академія наук" Полтавського територіального відділення МАН України.

У конкурсі взяли участь 64 учасника, а представлені команди із 14 закладів загальної середньої освіти району.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018-2019 навчальному році

Відділення Фізики і астрономії

Секція експериментальна фізика

ІІІ місце

Лоєнко Вікторія Григорівна – учениця 9 класу Хорольської гімназії

Відділення Фізики і астрономії

Секція теоретична фізика

ІІІ місце

Труш Поліна Станіславівна – учениця 8 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Відділення Комп’ютерних наук

Секція Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
ІІ місце

Манжос Ростислав Станіславович – учень 10 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Математики

Секція математика

ІІ місце

Одинець Дмитро Володимирович – учень 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Малохатько Анастасія Олександрівна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Козлова Альбіна Андріївна – учениця 8 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Відділення Математики

Секція прикладна математика

ІІ місце

Іващенко Дарія Олексіївна – учениця 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Економіки

Секція мікроекономіка та макроекономіка

ІІ місце

Бондаренко Марина Сергіївна – учениця 11 класу Хорольської гімназії

Відділення Наук про Землю

Секція географія та ландшафтознавство

І місце

Семенюта Діана Сергіївна – учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Наконечний Володимир Васильович – учень 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Відділення Наук про Землю

Секція кліматологія та метеорологія

ІІ місце

Ятленко Антон Вікторович – учень 10 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Наук про Землю

Секція геологія, геохімія та мінералогія
ІІ місце

Брижко Віктор Юрійович – учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Хімії та біології

Секція психологія

ІІ місце

Стеценко Валентина Андріївна – учениця 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Грищенко Дарина Олексіївна – учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Хімії та біології

Секція: хімія

ІІІ місце

Кундій Анастасія Юріївна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Макаренко Іван Максимович – учень 8 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Відділення Хімії та біології

Секція біологія людини

ІІ місце

Компанієць Анна Іванівна – учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Хімії та біології

Секція валеологія

ІІ місце

Стригун Катерина Андріївна – учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Кулаченко Лідія Олександрівна – учениця 10 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Екології та аграрних наук

Секція екологія

ІІ місце

Попович Ірина Вікторівна – учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1

Відділення Екології та аграрних наук

Секція охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІ місце

Бибченко Каріна Романівна – учениця 10 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Екології та аграрних наук

Секція лісознавство

ІІ місце

Матюшенко Анастасія Олександрівна – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Історії

Секція історія України

ІІІ місце

Коханевич Павло Григорович – учень 9 класу Вишневого навчально – виховного комплексу

Відділення Історії

Секція історичне краєзнавство

І місце

Северин Анна Олександрівна – учениця 10 класу Хорольської гімназії

ІІ місце

Крутько Світлана Григорівна – учениця 10 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Дацій Ростислав Миколайович – учень 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Бутко Антоніна Андріївна – учениця 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дацун Сергій Вікторович – учень 8 класу Петракіївського навчально – виховного комплексу

Відділення Історії

Секція етнологія

ІІ місце

Докукіна Дарина Володимирівна – учениця 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Філософії та cуспільствознавства

Секція педагогіка

ІІІ місце

Єрченко Юлія Сергіївна – учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Філософії та cуспільствознавства

Секція журналістика

І місце

Барбаш Яна Сергіївна – учениця 10 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Філософії та cуспільствознавства

Секція соціологія

ІІI місце

Іщенко Сергій Віталійович – учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Філософії та cуспільствознавства

Секція філософія

ІІІ місце

Ткаченко Ілля Рустамович – учень 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція мистецтвознавства

І місце

Глущенко Ольга Євгеніївна – учениця 11 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

ІІ місце

Хршоян Арпєнік Ваєндурівна – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція фольклористики

ІІ місце

Тютюнник Євгенія Валентинівна – учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Кальченко Ольга Вікторівна – учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція українське народне мистецтво

ІІ місце

Кропивка Катерина Олександрівна – учениця 11 класу Вишневого навчально – виховного комплексу

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція української літератури

І місце

Логвиновська Аліна Володимирівна – учениця 11 класу Хорольської гімназії

ІІ місце

Куц Ірина Романівна – учениця 11 класу Вишневого навчально – виховного комплексу

ІІІ місце

Байда Вікторія Іванівна – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Бутко Олена Сергіївна – учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція світова література
І місце

Зарва Аліна Олександрівна – учениця 10 класу Вишневого навчально – виховного комплексу

ІІ місце

Чемерис Карина Анатоліївна – учениця 10 класу Хорольської гімназії
ІІІ місце

Мисак Олександра Вікторівна – учениця 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Вареник Дарина Федорівна – учениця 11 класу Вишневого навчально – виховного комплексу

Мироненко Аліна Олегівна – учениця 10 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Мовознавства.

Секція українська мова

ІІ місце

Данильченко Вікторія Юріївна – учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Горб Вікторія Андріївна – учениця 10 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

ІІІ місце

Ярмола Леся Олексіївна – учениця 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відділення Мовознавства

Секція англійська мова

Ісупов Владислав Олександрович – учень 11 класу Вишняківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дякуємо усім учням, учителям та батькам, членам оргкомітету та журі за участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!

Бажаємо усім нових досягнень, перемог, миру, приємних вражень, здійснення мрій!

 



« повернутися до списку новин