Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Підсумки районного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

       Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації „Про організацію та проведення ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу  з української мови ім. П.Яцика у 2018 – 2019 навчальному році у закладах освіти району“ 10 листопада 2018 року у приміщенні Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 було проведено районний етап конкурсу, у якому взяло участь 136 учнів закладів загальної середньої освіти  району.

       За підсумками роботи журі переможцями та призерами стали:

І місце

       Крутько Анастасія Тарасівна, учениця 3 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Данилейко С.П.);

       Іщенко Вікторія Віталіївна, учениця 4 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Шенгерій Я.В.);

       Григораш Дмитро Сергійович, учень 6 класу Хорольської гімназії (учитель Кулик Т.В.);

       Міхно Марина  Олександрівна, учениця 7 класу Ялосовецького закладу загальної середньої освіти (учитель Качан Т.В.);

       Тихоненко Альона Валеріївна, учениця 8 класу Хорольської гімназії (учитель Зуб Л.К.);

       Лебідко Єлизавета Ігорівна, учениця 9 класу Хорольської гімназії (учитель Нечта Н.А.);

       Тютюнник Євгенія Валентинівна, учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Пруденко А.О.);

       Логвиновська Аліна Володимирівна, учениця 11 класу Хорольської гімназії (учитель Зуб Л.К.).

 

ІІ місце

       Краснюк Поліна Олегівна, учениця 3 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Данилейко Т.М.);

       Сапа Вікторія Олександрівна, учениця 4 класу Ялосовецького закладу загальної середньої освіти (учитель Тур О.М.);

       Лагута Поліна Михайлівна, учениця 5 класу Ялосовецького закладу загальної середньої освіти (учитель Качан Т.В.);

       Лисенко Тамара Олександрівна, учениця 6 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Ларіоненко Л.І.);

       Шкиль Вероніка Юріївна, учениця 6 класу Хорольського навчально-виховного комплексу (учитель Рябенко С.М.);

       Волошин Олег Володимирович, учень 7 класу Хорольської гімназії ( учитель Манжос В.М.);

       Горова Вікторія Романівна, учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Господинько І.Г.);

       Чорненька Альона Владиславівна, учениця 7 класу Новоаврамівського закладу загальної середньої освіти (учитель Кравченко К.В.);

       Вовк Станіслав Анатолійович, учень 8 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Цівина Л.Г.);

       Попович Ірина Вікторівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Шалун Л.О.);

Грінкевич Уляна Олександрівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Северин Ю.М.);

       Мисак Анастасія Ярославівна, учениця 10 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Цівина Л.Г.);

       Андрущенко Каріна Андріївна, учениця 10 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Кісельова С.І.);

       Бибик Альбіна Андріївна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Ларіоненко Л.І.).

 

ІІІ місце

       Русин Анна Володимирівна, учениця 3 класу Хорольської гімназії (учитель Приходько І.М.);

       Радченко Ірина Олександрівна, учениця 4 класу Хорольської гімназії (учитель Кружко Л.І. );

       Бажан Дар’я Сергіївна, учениця 4 класу Хорольської гімназії (учитель Кружко Л.І. );

       Жадан Катерина Олегівна, учениця 4 класу Хорольської гімназії (учитель Новоселецька В.І.);

       Гогідзе Софія Сергіївна, учениця 5 класу Хорольського навчально-виховного  комплексу (учитель Рябенко С.М.);

       Шкребка Вероніка Сергіївна, учениця 5 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Денисенко М.В.);

       Гаркавенко Ілля Віталійович, учень 5 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Артеменко І.В.);

       Феліпас Карина Олегівна, учениця 6 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ( учитель Гнаток О.В.);

       Радченко Віталій Сергійович, учень 6 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 (учитель Господинько І.Г.);

       Лук’яненко Каміла Олександрівна, учениця 7 класу Хорольської гмназії (учитель Манжос В.М.);

       Кришталь Катерина Володимирівна, учениця 7 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу (учитель Рябенко С.М.);

       Тимко Марія Костянтинівна, учениця 8 класу Новоаврамівського закладу загальної середньої освіти (учитель Кравченко К.В.);

       Христенко Руслан Вікторович, учень 8 класу Ялосовецького закладу загальної середньої освіти (учитель Кірдан Н.Г.);

       Мацько Єлизавета Володимирівна, учениця 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Ларіоненко Л.І.);

       Стовба Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Артеменко І.В.);

       Гайдар Оксана Сергіївна, учениця 9 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Кісельова С.І.);

       Бутко Олена Сергіївна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Денисенко М.В.).

Бровко Ліза Володимирівна, учениця 10 класу Хорольської гімназії (учитель Бриненко Н.М.);

       Зарва Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Вишневого навчально-виховного комплексу ( учитель Кропивка Ю.О.);

       Малохатько Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 (учитель Шалун Л.О.);

       Ісупов Владислав Олександрович, учень 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Цівина Л.Г.);

       Куц Ірина Романівна, учениця 11 класу Вишневого навчально-виховного комплексу (учитель Кропивка Ю.О.).

       Вітаємо переможців та вчителів і бажаємо нових успіхів.

 



« повернутися до списку новин