Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації
Полтавської області

Чемпіонат Хорольського району з жиму лежачи та тяги станової серед юнаків та дівчат

19 грудня 2018 року в тренажерній залі Хорольської гімназії відбувся Чемпіонат Хорольського району з жиму лежачи та тяги станової серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь 40 спортсменів. З Хорольського агропромислового коледжу ПДАА, Хорольського міжрегіонального центру, Хорольської гімназії, Хорольськогої спеціалізованої школи №3 та Хорольського НВК.

Серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала учениця 9-го класу Хорольської гімназії Чубенко Софія, з результатом 45 кг вона стала преможницею категорії до 63 кг. Другою стала студентка Хорольського агропромислового коледжу Романюк Валерія. Третьою призеркою в жимі лежачи стала учениця Хорольського НВК – Глущенко Ольга. Серед юнаків Данильченко Віталій, студент ХАПК, подолав штангу вагою 120 кг, при власній вазі 88,1 кг та посів перше місце. Студент ХАПК – Чмир Ярослав посів друге місце, з результатом 95 кг., у ваговій категорії до 66 кг. третє місце посів учень 10-го класу Хорольської гімназії Іваньков Артем, котрий в ваговій категорії до 105 кг. витиснув штангу вагою 122,5 кг. У змаганях з тяги станової абсолютною переможницею серед дівчат, стала студентка ХАПК Романюк Валерія, яка подолала штангу 90 кг., на другому місці - Шульга Юлія, учениця Хорольського НВК, котра змагаючись в ваговій категорії до 57 кг справилася з вагою 75 кг. Третє місце в абсолютному заліку посіла Олексенко Лілія, учениця Хорольської спеціалізованої школи №3, з результатом 60 кг, у ваговій категорії до 63 кг. Абсолютним переможцем серед юнаків став Чмир Ярослав, який при вазі 64,8 кг., подолав штангу вагою 150 кг. Срібним призером став Яковенко Олександр, студент ХАПК, з результатом 170 кг., у ваговій категорії до 86,5 кг. Третє місце посів Іваньков Артем з результатом 172,5 кг.(підрахунок абсолютних переможців вівся за коефіцієнтом Вілкса, відповідно до правил Федерації Пауерліфтингу України).

У загальнокомандному заліку:

з жиму лежачи – І-е місце, Хорольська гімназія; ІІ-е місце, Хорольський агропромисловий коледж; ІІІ-є місце, Хорольський НВК

з тяги станової – І-е місце - Хорольський агропромисловий коледж; ІІ-е місце, Хорольська гімназія; ІІІ-є місце, Хорольська спеціалізована школа №3.

В організації змагань активну участь взяв заступник голови Хорольської районної ради – Гловацький Р.М.

Переможці Чемпіонату були нагороджені кубками, грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації.