27 квітня 2017 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів, яку провела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло Ірина Миколаївна. Особливу увагу було зосереджено звернула увагу на основні питання щодо роботи загальноосвітніх навчальних закладів по підведенню підсумків роботи за рік та проведення оздоровлення дітей. Про окремі питання щодо успішного завершення навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів, Положення про екстернатну форму навчання, підготовку нових навчальних планів доповіла завідуюча РМК Костиренко Л.М. Організаційні питання по роботі пришкільних таборів висвітлила завідувач ПМПК Копайгора І.Б. Головний спеціаліст відділу Сіверина О.В. донесла до відома присутніх інформацію про відпочинок дітей у позаміських таборах Підсумки проведеної роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників та вимоги до оформлення особових справ висвітлила методист РМК Синягівська Н.Б. Про підсумки перевірки фінансово-господарської діяльності освітньої галузі за період з 01.01.2014 по 01.03.2017 доповіла головний бухгалтер Резнікова Т.В..

За підсумками розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
П'ятниця, 28 квітня 2017 12:05

Змагання юних спортсменів

З 07.04.-09.04.2017 року команда Хорольської ДЮСШ взяла участьв обласних змаганнях зі спортивного орієнтування, які відбулися в Лісових Полянах :Терентьєва Аліна – I місце (Хорольська гімназія), Штомпель Ігор – I місце (Штомпелівська ЗОШ), Зайцева Оксана – II місце (Штомпелівська ЗОШ),Руденко Аня – IIIмісце (Хорольська гімназія), Лисенко Владислав – III місце (Штомпелівська ЗОШ), Денисенко Євгеній – II місце (Штомпелівська ЗОШ). Штомпель Ігор та Голобородько Аліна в складі збірної команди Полтавської області зі спортивного орієнтування прийняли участь у Чемпіонвті України зі спортивного орієнтування, які проходили в м. Черкаси з 19 по 22 квітня 2017 року. В естафеті вони вибороли І та ІІІ місце.

Підготував команду тренер-викладач Хорольської ДЮСШ Пономаренко Микола Віталійович.

14 квітня 2017 команда Хорольського району взяла участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства «Дружба» в залік обласної Спартакіади школярів. Змагання проходили в м. Гребінка. В загальнокомандному заліку команда Хорольського району посіла 8 місце з 16 команд. Підготувала команду тренер-викладач Хорольської ДЮСШСвятодух Тетяна Петрівна.

15 квітня 2017 року в м. Хоролі відбулися фінальні змагання чемпіонату Полтавської області з міні-футболу серед  юнаків 2001 року народження. Команда Хорольської ДЮСШ посіла 4 місце.

Підготував команду тренер-викладач Хорольської ДЮСШ Мальченко Микола Степанович.

20 квітня 2017 команда Хорольського району взяла участь у обласних змаганнях з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів. Змагання проходили в м. Гребінка.

В загальнокомандному заліку команда Хорольського району посіла 12 місце з 20 команд. Зайцева Оксана на дистанції 1500м. була другою. Підготувала команду тренер-викладач Хорольської ДЮСШ Святодух Тетяна Петрівна.

20 квітня 2017 року команда Хорольської ДЮСШ взяла участь у чемпіонаті Полтавської області з греко-римської боротьби серед юнаків: Кривошта Андрій – ІІІ місце, Яровий Ян – 4 місце, Реутенко Ігор – 5 Підготував команду тренер-викладач Хорольської ДЮСШ Лапушняк Олег Олексійович.

Участь в обласних змаганнях можлива завдяки підтримці Хорольської районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

П'ятниця, 28 квітня 2017 06:52

День Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. сталася найбільша техногенна аварія в історії людства — вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіоактивність викинутих у повітря речовин склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Уже 31 рік минув із тієї страшної трагедії. Люди нав...

Четвер, 27 квітня 2017 12:50

Акція Озеленення довкілля

FG_AUTHORS: Адміністратор

27 квітня учні нашої школи взяли активну участь в акції "Озеленення довкілля". Під керівництвом працівників міської ради школярі посадили квіти біля пам'ятника "Могилі радянських військовополонених".

...

Четвер, 27 квітня 2017 12:39

Мітинг скорботи

26 квітня 1986 року пекельний вогонь Чорнобиля обпалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що призвела до негативних екологічних, медичних та соціально-економічних наслідків. Працівники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та учні 8-11 класів ЗНЗ міста взяли участь у районному мітингу скорботи, присвяченому 31-й річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 

Четвер, 27 квітня 2017 12:20

Акція Озеленення довкілля

FG_AUTHORS: Адміністратор

27 квітня учні нашої школи взяли активну участь в акції "Озеленення довкілля". Під керівництвом працівників міської ради школярі прибрали територію пам'ятника та посадили квіти.

...

Четвер, 27 квітня 2017 12:20

Акція Озеленення довкілля

FG_AUTHORS: Адміністратор

27 квітня учні нашої школи взяли активну участь в акції "Озеленення довкілля". Під керівництвом працівників міської ради школярі прибрали територію пам'ятника та посадили квіти.

...

25 квітня 2017 року відповідно до плану роботи було проведено семінар завідувачів дошкільними навчальними закладами району з теми „Організація роботи щодо мовленнєвого розвитку дошкільнят“ у дошкільному навчальному закладі „Дзвіночок“ с.Трубайці. У роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації Потерайло І.М.

Керівники мали можливість переглянути заняття з мовленнєвого спілкування „У світі чарівних слів“, яке підготувала вихователь Житченко Н.І.

Завідувач навчальним закладом Керекилиця Т.В. презентувала роботу ДНЗ „Дзвіночок“. Потім Тетяна Вікторівна у своєму виступі звернула увагу керівників на необхідність формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з однолітками та дорослими. Про значення занять у формуванні мовленнєвої компетентності розповіла завідувач дошкільним навчальним закладом „Теремок“ с.Ковалі Русак С.І.

Методист районного методичного кабінету Ярошенко Н.М. доповіла про вимоги до складання річного плану роботи. Керівник районного методичного об’єднання завідувачів Пилипенко Р.О. поділилася досвідом щодо основних аспектів планування заходів під час оздоровчого періоду у ДНЗ.

Про дотримання Єдиних нормативних вимог щодо організації харчування дітей у дошкільному навчальному закладі доступно розповіла технолог відділу освіти, молоді та спорту РДА Комариста Т.М.

За підсумками розгляду питань вироблено методичні рекомендації з метою забезпечення ефективного здійснення контролю завідувачами щодо організації роботи по мовленнєвому розвитку дошкільнят.

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Сторінка 1 із 8

Календар публікацій

« Квітень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Географія відвідувачів

Підписка на новини

Гарячі події