Вівторок, 31 січня 2017 16:45

Вітання - ветеранам

31 січня учні Ялосовецької школи вітали зібрання ветеранів у селі Кривці 

...

Вівторок, 31 січня 2017 15:39

Відбулась нарада керівників ЗНЗ

31 січня 2017 року у Будинку учителя була проведена нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Нараду вела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Ірина Миколаївна звернула увагу на ряд актуальних питань галузі. У роботі взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Чишко М.М., який наголосив на відповідальності кожного керівника за організацію роботи у закладі.

Про умови прийому дітей до школи та організацію навчально-виховного процесу з першокласниками розповіла Северин Ю.М., методист РМК.

З методичними рекомендаціями щодо організації та порядку ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах ознайомила Синягівська Н.Б., методист РМК.

Про сучасні підходи до навчально-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами довела до відома присутніх Копайгора І.Б., завідуюча ПМПК.

Про організацію підвезення учнів та педагогічних працівників сільської місцевості, які потребують підвезень до місць навчання та роботи доповіла Недосвітій Л.Г., начальник групи централізованого обслуговування.

Також була звернена увага присутніх на проведенні необхідної роботи щодо підготовки до ЗНО-2017, виконання п.5.2. Положення про атестацію та на проведення первинної профілактики соціально-небезпечних хвороб серед дітей та учнівської молоді.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Горбатко Олені Володимирівні, учителю фізики Хорольської гімназії, за підготовку учня 8 класу Хорольської гімназії Семчишена Євгенія, який посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Семчишена Євгенія Олеговича, учня 8 класу Хорольської гімназії, який посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Удовенко Григорію Івановичу, учителю біології Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку учениці 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роздайбіди Анни, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Роздайбіду Анну Романівну, ученицю 11 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Шип Анжеліці Анатоліївні, учителю біології Хорольської гімназії, за підготовку учениці 10 класу Хорольської гімназії Гвоздік Тетяни, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

Опубліковано в РМК повідомляє

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Гвоздік Тетяну Володимирівну, ученицю10 класу Хорольської гімназії, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Сторінка 1 із 10

Календар публікацій

« Січень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Географія відвідувачів

Підписка на новини

Гарячі події