Середа, 31 серпня 2016 12:29

Щиро вітаю Вас із Днем знань

 

Шановні освітяни, батьки, учні!

 

Щиро вітаюВас із Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації                                        І.М.Потерайло

30 серпня 2016 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло І.М. проведено районну серпневу конференцію педагогічних працівників, на якій було розглянуто питання „Нова українська школа: завдання та перспективи розвитку. Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2015 - 2016 н.р. та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2016-2017 н.р.“ До участі в конференції запрошено керівників навчальних закладів, членів педагогічних колективів, голів органів місцевого самоврядування. У роботі взяли участь голова Хорольської районної державної адміністрації Звірко Л.М., голова Хорольської районної ради Мартюк В.А., які привітали педагогічну громадськість району із початком 2016-2017 н.р. та розповіли про роботу органів районної  влади та місцевого самоврядування, спрямовану на вирішення нагальних проблем та питань, пов’язаних із розвитком освітньої галузі та навчальних закладів району.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І.М. проаналізувала роботу навчальних закладів за попередній рік,  наголосила на особливостях, які чекають освітян, учнів у новому навчальному році та поставила конкретні завдання, вирішення яких допоможе надавати якісні освітні послуги дітям. Ірина Миколаївна побажала всім педагогам успіхів та натхненної праці, яка б сприяла подальшому розвитку освіти району, слугувала на благо нашої держави, українського народу і кожного громадянина України.

В обговоренні доповіді взяли участь директор Петракіївського НВК Загрива Л.М., директор Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Артеменко В.В., заступник директора з виховної роботи Хорольської гімназії Манжос В.М., керівник РМО учителів англійської мови Гроза Л.В., учитель початкових класів Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 Похилько І.В., завідуюча дошкільним навчальним закладом „Промінець“ с. Мусіївка Парнюк Ю.Г. За результативну роботу педагогів Хорольщини було нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Клепачівської сільської ради.

За підсумками роботи  конференції вироблено відповідні рекомендації.

 

 

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Вівторок, 30 серпня 2016 11:52

Свято Першого дзвоника

FG_AUTHORS: Адміністратор

'); _uPostForm('frmLg549725',{type:'POST',url:'/index/sub/',error:function() { $('#blk549725').html(''); _uWnd.alert('

Неможливо виконати запит, спробуйте пізніше

','',{w:250,h:90,tm:3000,pad:'15px'}); setTimeout("$('#blk549725').css('display','none');",'1500');}}); }
E-mail:
Пароль:
...
Вівторок, 30 серпня 2016 05:35

Оголошення

Оголошення!

01 вересня 2016 року 0 9:00 годині

на території Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

відбудеться свято Першого дзвоника

"Кличе вересень до школи!"

Запрошуються учні школи, учителі, батьки, жителі села та всі бажаючі....

Вівторок, 23 серпня 2016 08:02

Свято Першого дзвоника

До уваги учнів та батьків, свято "Першого дзвоника" відбудеться 01 вересня 2016 року о 9.00 год на подвір’ї школи. Автобуси подаватимуться як завжди за старим розкладом....

 

Шановні колеги, друзі!

Щиро вітаю вас із нагоди 25-ї річниці Незалежності України!

 

Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

25-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Зичу вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Зі святом вас! Із Днем Незалежності! Слава Україні!

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                             І.М.Потерайло

18 серпня 2016 року на території стадіону „Зоря“ та Хорольського ботанічного саду було проведено патріотичний квест „25 щаблів до незалежності“ для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Метою цього заходу було відзначення 25 річниці незалежності України, формування ціннісних орієнтирів та громадської самосвідомості дітей, підвищення рівня їх знань про видатних особистостей українського державотворення, пропагування шани до героїв, які боролися за незалежність і територіальну цілісність України.

У заході взяли участь 13 команд із 12 навчальних закладів. Приємно, що Хорольська гімназія підготувала на районний захід 2 команди. Перед початком змагань було проведено святкову лінійку, на якій учасників змагань привітали заступник голови Хорольської районної ради Гловацький Р.М. та завідуюча районним методичним кабінетом Костиренко Л.М. Школярам довелося подолати 10 локацій („Сторінками історії України“, „Відомі постаті України“, „Пісенний вернісаж“, „Без верби і калини нема України“, „Козацькому роду нема переводу“, „Козацькі забави“, „Поетична сторінка“, „Україна туристична“, „Україна духовна“, „Обрядові та національні свята“) за визначений час та виконати ряд завдань. За результатами роботи членів суддівської колегії було визначено кращі команди квесту.

Особливо приємним став момент нагородження переможців та призерів. Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло І.М. вручила грамоти командам Новоаврамівської гімназії (керівник Ганзенко Л.П.) та Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Романенко Т.С.) за І місця в конкурсі, команді Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 за ІІ місце (керівник Калініченко В.Л.), команді Староаврамівської ЗОШ І-ІІІ ст. за ІІІ місце (Прядка В.П.), а також були відзначені кращі команди на кожній локації. Учасники заходу мали змогу поринути в атмосферу свята, дружнього спілкування та радості, отримали незабутні враження від згуртованого виконання завдань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє

 

Завдання та відповіді районного заходу "25 щаблів до незалежності"

Завантажити

Опубліковано в РМК повідомляє

Календар публікацій

« Серпень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Географія відвідувачів

Підписка на новини

Гарячі події