21 червня 2016 року розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Олімпієць» Хорольської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Табір працює при Хорольській гімназії, Хорольському НВК,Вишняківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Петракіївському НВК, Штомпелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перший тиждень був насичений подіями:

21 червня відбувся Олімпійський день з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету.

22 червня вихованці табору поклали квіти до пам’ятників загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні.

23 червня до Дня молоді на базі Хорольської гімназії пройшли змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь вихованці Хорольської районної ДЮСШ

І місце посіли вихованці відділення баскетбол (тренер-викладач Доненко О.М.)

ІІ місце посіли вихованці відділення баскетбол (тренер-викладач Заїка Н.І.

ІІІ місце посіли вихованці відділення баскетбол (тренер-викладач Доненко О.М.)

Також на базі Хорольського НВК провели свято «Козацького куліша».

24 червня до Дня молоді відбулися районні змагання з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 р.н. в змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів району: Хорольської гімназії, Хорольського НВК, ВишняківськоїЗОШ І-ІІІ ступенів, Петракіївського НВК, Штомпелівської, ШишаківськоїЗОШ І-ІІІ ступенів.

І місце – Штомпелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Петракіївський НВК

ІІІ місце – Вишняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24 червня доДня з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету в м. Полтава відбувся Олімпійський день. На цьому заході Хорольський район представляли вихованці відділення атлетики (тренер-викладач легкої атлетикиСвятодух Т.П.): Горб Інна, Бабко Маргарита, Ванжа Наталія, Головченко Денис, Гриньов Владислав, КасіменкоКаріна, Данько Владислав, Янчій Іван.

Фінансування діяльності спортивного табору здійснюється за рахунок коштів районного бюджету в рамках виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей.

 

 

 

 

 

Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Цього світлого й урочистого дня бажаю вам міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становлення достатку в кожній сім'ї.

 

 

Начальник відділу освіти, молоді

та спорту районної державної

адміністрації                                                                                          І.М.Потерайло

П'ятниця, 24 червня 2016 11:41

Шановна молодь!

 

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Хорольщина завжди славилася своєю талановитою і патріотичною молоддю. Ваші руки, знання, талант і молодеча енергія конче необхідні Україні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її гідного європейського майбутнього.

Будьте справедливими та впевненими у своїх силах. Крокуйте сміливо незвіданими стежками життя, шукайте свою істину, будьте сміливими у поглядах і вчинках, посміхайтеся життю і воно неодмінно подарує вам свою посмішку.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Будьте справедливими та впевненими у своїх силах і справах. Щастя Вам і успіхів!

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту районної

державної адміністрації                                                   І.М.Потерайло

 

 

 

В рамках проведення Року англійської мови у Ялосовецькій загальноосвітній  школі І – ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області діяв мовний загін, де перебували діти, які не тільки  весело та цікаво провели свій час, а й продуктивно займалися вивченням іноземної мови (англійської). Слід зазначити, що цей загін мав за...

Середа, 22 червня 2016 13:21

Рішення приймали колегіально

Чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю керівників загальноосвітніх навчальних закладів району 21 червня2016 року вела голова колегії, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Ірина Миколаївна акцентувала увагу на роз’ясненні питань, які було розглянуто.

Про результати атестаційної експертизи навчальних закладів у 2016 році розповіла Костиренко Л.М., завідуюча РМК. Підсумки роботи ПМПК за 2015-2016 навчальний рік підвела Копайгора І.Б., завідуюча ПМПК. Актуальне питання щодо виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, зокрема про хід оздоровлення та відпочинку учнів району влітку 2016 року говорили Копайгора І.Б., та головний спеціаліст відділу Каленська Л.А. Підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2016 року проаналізувала Синягівська Н.Б., методист РМК. На стан роботи щодо попередження правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, проведення виховної роботи у навчальних закладах звернув увагу Рубашка С.М., методист РМК. Досвідом роботи з даного питання поділилися Жолубак І.П., директор Андріївської ЗОШ, Ситнікова Л.І., директор Покровськобагачанської ЗОШ, Жеденко Л.А., директор Ялосовецької ЗОШ, які звернули увагу на позитивні моменти в роботі закладів, а також на проблеми, які виникають у виховній роботі як з учнями, так і батьками. Своїми думками з даного питання поділився директор Хорольської гімназії Копайгора М.М. Про нові вимоги щодо організації роботи навчальних закладів у напрямку санітарно-гігієнічних вимог вів мову Джадан В.Г.

Завідуюча РМК Костиренко Л.М. звернула увагу на окремі положення Листа Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 № 1/9-296 „Про структуру 2016-2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів“. Спільно було визначено, що канікули в ЗНЗ району буде проведено в одинакові терміни.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Середа, 22 червня 2016 08:36

День скорботи

У бібліотеці Петрівського НВК до Дня скорботи організовано виставку  художньої  літератури "Шляхам подвигу і слави"

...

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
Відповідно до Указу Президента України від 17
...

Вівторок, 21 червня 2016 18:04

Закриття табірної зміни

Останній день роботи пришкільних таборів у Ялосовецькій школі був надзвичайно цікавим: конкурс гуморесок "Жартуємо разом", святковий концерт, підсумкова лінійка, урочисте закриття. 

...

Сторінка 1 із 7

Календар публікацій

« Червень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Географія відвідувачів

Підписка на новини

Гарячі події