Субота, 31 грудня 2016 18:09

З Новим роком!

...

Субота, 31 грудня 2016 08:34

Вітання

...

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ

Четвер, 29 грудня 2016 20:15

Новорічний вечір

29 грудня у Ялосовецькій школі старшокласники створили новорічну казку
"Як три богатирі Новий рік святкували"

 

 ...

 

Шановні освітяни!

 

Від усього серця вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ці свята – найулюбленіші, бо вони дають надію на світле і щасливе життя! Хай рік, в який йдемо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події. Бажаємо усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, удача й благодать приходить у кожен дім.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

Бажаю всім Вам, аби Новий рік приніс спокій, справедливість та добробут, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації                        І.М.Потерайло

 

27 грудня 2016 року було проведено чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю керівників навчальних закладів району. Колегію вела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Ірина Миколаївна звернула увагу на ряд актуальних питань галузі. У роботі взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Чишко М.М., який наголосив на відповідальності кожного керівника за організацію роботи у закладі. Хід виконання районної Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Хорольського району Полтавської області на 2016-2020 роки у 2016 році проаналізувала Гордійченко Т.О., директор ДЮСШ. Про стан організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах та вихованців у дошкільних навчальних закладах району доповіла Комариста Т.М., технолог групи централізованого обслуговування. Підсумок проведення року англійської мови у навчальних закладах зробила Синягівська Н.Б., методист РМК. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей , виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки у 2016 році та завдання на 2017 рік довела до відома присутніх Копайгора І.Б., завідуюча ПМПК. Про проведену роботу щодо атестаційної експертизи навчальних закладів у 2016 році та план проведення її у 2017 році доповіла Костиренко Л.М., завідуюча РМК. Юрисконсульт групи централізованого обслуговування Власенко Л.В. виступила з висвітленням питання щодо роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації із зверненнями громадян. Про підсумки вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з основ здоров’я вела мову Шип А.А., методист РМК. Також була звернена увага присутніх на проведенні необхідної роботи щодо підготовки до ЗНО-2017, ведення військового обліку та бронювання.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Середа, 28 грудня 2016 08:08

Оголошення

У зв"язку з тим, що 29 грудня у с. Ялосовецьке заплановано відключення подачі електроенергії, новорічний ранок для учнів 1-4 класів, запланований на цей день, переноситься на 30 грудня. Початок о 9 год.Не забудьте взяти з собою святковий настрій!

 ...

З метою формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладах було залучено до участі в обласному етапі IV Всеукраїнського конкурсу есе „Я – європеєць“.

За підсумками журі учень 8-Б класу Хорольської гімназії Бриненко Михайло (учитель української мови та літератури Бриненко Н.М.) та учениця 10-Б класу Хорольської гімназії Шопша Юлія (учитель української мови та літератури Нечта Н.А.) посіли ІІІ місця у названому конкурсі.

Бажаємо учнямта їхнім педагогам подальших успіхів і звершень.

 

 

Опубліковано в РМК повідомляє
Сторінка 1 із 9

Календар публікацій

« Грудень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Географія відвідувачів

Підписка на новини

Гарячі події