Вітаємо переможців і призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальному році Рекомендовані

  • Вівторок, лист. 28 2017
  • Автор 

Відділення Математики

Секція математика

ІІ місце

Панахно Іван Іванович, учень 9 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Кравченко Поліна Юріївна, учениця 10 класу Хорольської гімназії

Кроленко Аліна Вадимівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

Відділення Математики

Секція математичне моделювання

ІІІ місце

Ярмола Леся Олексіївна, учениця 8 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Математики

Секція прикладна математика

ІІІ місце

Ходос Ніна Станіславівна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

 

Відділення Економіки

Секція мікроекономіка та макроекономіка

ІІ місце

Корнієнко Денис Сергійович, учень 11 класу Хорольської гімназії

 

Відділення Наук про Землю

Секція географія та ландшафтознавство

ІІ місце

Семенюта Діана Сергіївна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Тарасенко Владислав Олександрович, учень 10 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Фізики і астрономії

Секція експериментальна фізика

І місце

Неділько Оксана Віталіївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

ІІ місце

Лоєнко Вікторія Григорівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

ІІІ місце

Рудик Вікторія Володимирівна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Фізики і астрономії

Секція теоретична фізика

І місце

Микитенко Ольга Сергіївна, учениця 10 класу Хорольської гімназії

ІІ місце

Зарва Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Петрівського навчально-виховного комплексу

ІІІ місце

Литвиненко Станіслав Вячеславович, учень 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Фізики і астрономії

Секція астрономія та астрофізика

І місце

Маркелова Маргарита Олександрівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

Відділення Технічних наук

Секція Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

ІІ місце

Кушніренко Олег Вікторович, учень 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Технічних наук

Секція Технологічні процеси та перспективні те6хнології

ІІІ місце

Бова Анжела Юріївна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

 

Відділення Комп’ютерних наук

Секція комп’ютерні системи та мережі

ІІІ місце

Пономаренко Юлія Віталіївна, учениця 10 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Комп’ютерних наук

Секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

ІІІ місце

Манжос Ростислав Станіславович, учень 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Комп’ютерних наук

Секція Internet-технології та WEB дизайн

ІІ місце

Синягівський Богдан Володимирович, учень 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Історії

Секція історія України

ІІ місце

Пикало Олександр Михайлович, учень 11 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тютюнник Владислава Ігорівна, учениця 11 класу Хорольського навчально-виховного комплексу

 

Відділення Історії

Секція історичне краєзнавство

І місце

Волобуєв Вячеслав Володимирович, учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце

Горьова Вікторія Анатоліївна, учениця 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Бутко Антоніна Андріївна, учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Пилипенко Єлизавета Павлівна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

 

Відділення Історії

Секція археології

І місце

Волобуєв Вячеслав Володимирович – учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція правознавство

ІІ місце

Бойко Олександр Вікторович, учень 11 класу Хорольської гімназії

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція теологія, релігієзнавство та історія релігії

ІІ місце

Наурзбеков Богдан Алдабергенович, учень 9 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція філософії

ІІІ місце

Ткаченко Ілля Рустамович, учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція соціології

І місце

Загрива Ольга Романівна, учениця 10 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу

ІІІ місце

Іщенко Сергій Віталійович, учень 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція журналістика

І місце

Логвиновська Аліна Володимирівна, учениця 10 класу Хорольської гімназії

ІІ місце

Кукуюк Кирило Ігорович, учень 11 класу Хорольської гімназії

 

Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція педагогіка

ІІ місце

Семенюта Анна Романівна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Хімії та біології

Секція хімія

ІІ місце

Матвєєва Юлія Миколаївна, учениця 11 класу Хорольської гімназії

Колот Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Горб Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Хорольського навчально-виховного комплексу

Кундій Анастасія Юріївна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

 

Відділення Хімії та біології

Секція психологія

ІІ місце

Мироненко Аліна Олегівна, учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ванжа Наталія Сергіївна, учениця 11 класу Хорольського навчально-виховного комплексу

ІІІ місце

Кузуб Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Петракіївського навчально-виховного комплексу

 

Відділення Хімії та біології

Секція біологія людини

ІІІ місце

Компанієць Анна Іванівна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Хімії та біології

Секція зоологія, ботаніка

І місце

Андрущенко Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція екологія

ІІІ місце

Сосна Вікторія Михайлівна, учениця 11 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІІ місце

Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція валеологія

ІІІ місце

Стригун Катерина Андріївна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Екології та аграрних наук

Секція лісознавство

ІІ місце

Матюшенко Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Мовознавства

Секція українська мова

ІІ місце

Голобородько Аліна Миколаївна, учениця 11 класу Хорольської гімназії

Миколенко Юлія Юріївна, учениця 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Данильченко Вікторія Юріївна, учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Усенко Світлана Валентинівна, учениця 11 класу Хорольського навчально-виховного комплексу

Ятленко Антон Вікторович, учень 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Мовознавства

Секція англійська мова

ІІ місце

Радченко Ігор Олександрович, учень 11 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Волошин Данило Михайлович, учень 11 класу Новоаврамівської гімназії

Труфанова Ірина Анатоліївна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Мовознавства

Секція російська мова

ІІ місце

Байда Вікторія Іванівна, учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Куц Ірина Романівна, учениця 10 класу Петрівського навчально-виховного комплексу

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція українська література

ІІ місце

Березуцька Марія Петрівна, учениця 9 класу Хильківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Ковальчук Людмила Миколаївна, учениця 11 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Нестеренко Анна Валеріївна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція мистецтвознавство

ІІ місце

Северин Анна Олександрівна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Андрущенко Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

ІІІ місце

Шаповал Юрій Олександрович, учень 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Парнюк Тетяна Русланівна, учениця 9 класу Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Хршоян Арпєнік Ваєндурівна, учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція фольклористика

ІІ місце

Бабенко Максим Сергійович, учень 9 класу Новоаврамівської гімназії

ІІІ місце

Бибченко Каріна Романівна, учениця 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Філіп Ангеліна Василівна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

ІІ місце

Вареник Дарина Федорівна, учениця 10 класу Петрівського навчально-виховного комплексу

Сергієнко Владислав Миколайович, учень 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Домненко Василь Володимирович, учень 9 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Семенова Ілона Михайлівна, учениця 9 класу Хильківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

 

Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція російська література

ІІ місце

Мельник Дарина Юріївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Щербина Альона Андріївна, учениця 10 класу Петрівського навчально-виховного комплексу

ІІІ місце

Коломойченко Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

Читати 194 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в РМК повідомляє

Публікації



Календар публікацій

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новини в фото

 
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події