Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з Української мови та літератури Рекомендовані

  • Понеділок, лист. 13 2017
  • Автор 

І місце

Тихоненко Альона Валеріївна, учениця 7 класу Хорольської гімназії

Лоєнко Вікторія Григорівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Неділько Оксана Віталіївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Бибик Альбіна Андріївна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Детюченко Вікторія Ігорівна, учениця 11 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

 

ІІ місце

Вовк Станіслав Анатолійович, учень 7 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Манжос Поліна Вікторівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Лебідко Єлизавета Ігорівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Черевко Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Мисак Анастасія Ярославівна, учениця 9 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Наурзбеков Богдан Алдабергенович, учень 9 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Зарва Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Петрівського навчально – виховного комплексу

Куц Ірина Романівна, учениця 10 класу Петрівського навчально – виховного комплексу

Ісупов Владислав Олександрович, учень 10 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шопша Юлія Анатоліївна, учениця 11 класу Хорольської гімназії

Мироненко Віталіна Євгенівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

ІІІ місце

Фроленкова Софія Андріївна, учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Федоренко Ангеліна Ігорівна, учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Жолубак Інна Вікторівна, учениця 7 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ярмола Леся Олексіївна, учениця 8 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Семенюта Діана Сергіївна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Стовба Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Чех Аліна Анатоліївна, учениця 8 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Горб Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Чемерис Карина Анатоліївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Приступа Дарина Віталіївна, учениця 9 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Барбаш Яна Сергіївна, учениця 9 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Ільїних Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Хорольської гімназії

Миколенко Юлія Анатоліївна, учениця 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Горьова Вікторія Анатоліївна, учениця 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

 

 

Читати 255 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в РМК повідомляє

Публікації



Календар публікацій

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новини в фото

 
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події