Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з Української мови та літератури Рекомендовані

  • Понеділок, лист. 13 2017
  • Автор 

І місце

Тихоненко Альона Валеріївна, учениця 7 класу Хорольської гімназії

Лоєнко Вікторія Григорівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Неділько Оксана Віталіївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Бибик Альбіна Андріївна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Детюченко Вікторія Ігорівна, учениця 11 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

 

ІІ місце

Вовк Станіслав Анатолійович, учень 7 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Манжос Поліна Вікторівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Лебідко Єлизавета Ігорівна, учениця 8 класу Хорольської гімназії

Черевко Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Мисак Анастасія Ярославівна, учениця 9 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Наурзбеков Богдан Алдабергенович, учень 9 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

Зарва Аліна Олександрівна, учениця 9 класу Петрівського навчально – виховного комплексу

Куц Ірина Романівна, учениця 10 класу Петрівського навчально – виховного комплексу

Ісупов Владислав Олександрович, учень 10 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шопша Юлія Анатоліївна, учениця 11 класу Хорольської гімназії

Мироненко Віталіна Євгенівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

ІІІ місце

Фроленкова Софія Андріївна, учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Федоренко Ангеліна Ігорівна, учениця 7 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Жолубак Інна Вікторівна, учениця 7 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ярмола Леся Олексіївна, учениця 8 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Семенюта Діана Сергіївна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Стовба Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Чех Аліна Анатоліївна, учениця 8 класу Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Горб Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Чемерис Карина Анатоліївна, учениця 9 класу Хорольської гімназії

Приступа Дарина Віталіївна, учениця 9 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Барбаш Яна Сергіївна, учениця 9 класу Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Ільїних Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Хорольської гімназії

Миколенко Юлія Анатоліївна, учениця 11 класу Староаврамівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Горьова Вікторія Анатоліївна, учениця 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів

 

 

Читати 120 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в РМК повідомляє

Публікації



Календар публікацій

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Новини в фото

 
І місце Колот Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу...
І місце Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу...
ІІІ місце Бойко Олександр Вікторович, учень 11 класу Хорольської...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події