Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з Трудового навчання (технології) Рекомендовані

  • Неділя, лист. 05 2017
  • Автор 

І місце

Буцик Анастасія Григорівна, учениця 8 класу Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Глова Костянтин Вікторович, учень 8  класу Хорольської гімназії

Тютюнник Євгенія Валентинівна, учениця 9 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Масенко Ярослав Володимирович, учень 9  класу Хорольської гімназії

Бутко Антоніна Андріївна, учениця 10 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Назаренко Денис Вікторович, учень 10  класу Хорольської гімназії

Гвоздік Тетяна Володимирівна, учениця 11  класу Хорольської гімназії

Павельчак Катерина Іванівна, учениця 11  класу Хорольської гімназії

Пилипенко Владислав Павлович, учень 11  класу Хорольської гімназії

 

ІІ місце

Горулько Ліана Ігорівна, учениця 8  класу Хорольської гімназії

Лемешко Людмила Сергіївна, учениця 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Корна Олександр Олександрович, учень 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Мельник Дарина Юріївна, учениця 9  класу Хорольської гімназії

Якименко Ніна Іванівна, учениця 9 класу Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Реутенко Ігор Олегович, учень 9 класу Петракіївського навчально – виховного комплексу

Ляшенко Тарас Вікторович, учень 9 класу Хильківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Логвиновська Аліна Володимирівна,  учениця 10  класу Хорольської гімназії

Махно Марія Ігорівна,  учениця 10  класу Хорольської гімназії

Бова Анжела Юріївна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Ветущенко Богдан Леонідович, учень 10 класу Новоаврамівської  гімназії

Черевко Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шабала В’ячеслав Анатолійович, учень 11 класу Петракіївського навчально – виховного комплексу

Сосна Вікторія Михайлівна, учениця 11 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

ІІІ місце

Компанієць Анна Іванівна, учениця 8 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Гаркавенко Вікторія Юріївна, учениця 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Тищенко Дар’я Володимирівна,  учениця 8 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Єременко Владислав Валерійович, учень 8 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Матюшенко Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

Боєва Лілія Олександрівна, учениця 9 класу Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Пилипенко Анатолій Анатолійович, учень 9 класу Новачиської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Савельєв Владислав В`ячеславович, учень 9 класу Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Пипко Денис Ігорович, учень 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Андрущенко Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Глущенко Ольга Євгенівна, учениця 10 класу Хорольського навчально – виховного комплексу

Сторчак Владислав Сергійович, учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Стецюра Богдан Юрійович, учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

Колот Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу Покровськобагачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Тіхонова Валерія Олександрівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Стеценко Валерія Євгенівна, учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Волошин Данило Михайлович, учень 11 класу Новоаврамівської гімназії

 

 

Читати 97 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в РМК повідомляє

Публікації



Календар публікацій

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Новини в фото

 
І місце Колот Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу...
І місце Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу...
ІІІ місце Бойко Олександр Вікторович, учень 11 класу Хорольської...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події