Серпнева конференція педагогічних працівників Рекомендовані

  • Четвер, серп. 31 2017
  • Автор 

30 серпня 2017 року в Хорольській гімназії відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Хорольщини. З доповіддю „Освіта Хорольщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.“ виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І.М.

У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, які привітали освітян з початком навчального року та побажали педагогічним працівникам творчих звершень, наголосили на підтримці освітянської галузі району райдержадміністрацією, районною радою, депутатським корпусом. За сумлінну працю педагогічним працівникам керівниками району було вручено грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Покровськобагачанської сільської ради.

Про проведену роботу щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року говорили директори Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Жеденко Л.А., Хильківської ЗОШ І-ІІ ступенів Романенко С.М., завідуюча ДНЗ „Веселка“ с.Штомпелівка Рубан Н.Й. Основні завдання, які стоять перед організацією та проведенням інклюзивного навчання, розкрила завідуюча ПМПК Копайгора І.Б. Про діяльність Хорольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України у період децентралізації розповіла Рябухіна І.М., голова райкому профспілки працівників освіти.

Педагогічну сім’ю освітян Хорольщини поповнили 4 молодих спеціалісти, від імені яких виступила вчитель початкових класів Петракіївського НВК Дятлова А.О. і завірила, що вони горді з того, що будуть навчати дітей.

За підсумками роботи вироблено та прийнято рекомендації щодо подальшої роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати 213 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Опубліковано в РМК повідомляє

ПублікаціїКалендар публікацій

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Новини в фото

 
І місце Колот Тетяна Анатоліївна, учениця 11 класу...
І місце Захаренко Карина Олександрівна, учениця 10 класу...
ІІІ місце Бойко Олександр Вікторович, учень 11 класу Хорольської...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події