Розглянуто актуальні питання галузі Рекомендовані

  • П'ятниця, черв. 30 2017
  • Автор 

29 червня 2017 року було проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю керівників навчальних закладів району. Колегію вела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Ірина Миколаївна звернула увагу на ряд актуальних питань галузі. Про дотримання положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646 „Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку“ прозвітували Копайгора М.М., директор Хорольської гімназії, Труніліна І.М., директор Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1, Андрущенко С.І, заступник директора з навчально-виховної роботи Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Про підсумки проведення індивідуального навчання у загальноосвітніх навчальних закладах доповіла Костиренко Л.М., завідуюча районним методичним кабінетом, а також підбила підсумок проведення атестаційної експертизи навчальних закладів у І півріччі 2017 року ( Мусіївської ДНЗ, ЦДЮТ).

Про виконання наказу МОН від 31.12.2015 № 1436 "Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі" щодо впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах звітували директори Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 та Хорольського навчально-виховного комплексу Ткаленко К.Г. та Дігтяр Н.Г.

Під час засідання колегії також було звернено увагу присутніх на проведення необхідної роботи щодо підготовки до ЗНО-2018.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, навчання та виховання підростаючого покоління начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації Потерайло І.М. вручила грамоту відділу освіти, молоді та спорту РДА директору Хорольської гімназії Копайгорі М.М. Подяки Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського отримали - методист районного методичного кабінету Рубашка С.М. за організацію роботи щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді та директори Хорольської гімназії та Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст. Копайгора М.М. та директор Зубаха І.Д. за високий науково-методичний рівень підготовки та проведення обласного методичного практикуму „Історико-краєзнавчий виховний проект як інноваційна форма виховної діяльності“.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

Читати 319 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Опубліковано в РМК повідомляє

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

Has no content to show!

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події