РМК повідомляє

РМК повідомляє (296)

Новини методичного кабінету.

Середа, вер. 20 2017

19 вересня 2017 року у навчальних закладах району до Дня визволення Хорольщини було проведено уроки мужності, години спілкування, святкові лінійки, тематичні уроки, уроки історії; організовано привітання ветеранів Другої світової війни та зустрічі з учасниками АТО; виставки з квітів та природного матеріалу, книжкові виставки.

Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації було організовано велопробіг за маршрутом Хорол-Вишняки, присвячений 74-й річниці визволення Хорольщини від нацистських загарбників, у якому взяли участь школярі міських загальноосвітніх навчальних закладів, учні Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці Хорольської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Під час мітингу біля Вічного вогню вихованці військово - патріотичного клубу „Гвардія“ Хорольської гімназії несли почесну варту, вихованці ДНЗ „Яблунька“ м.Хорол декламували вірші про наше місто, учениця 10 класу Хорольської гімназії Махно Марія подарувала присутнім пісню про Україну.

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок, вер. 18 2017

13 вересня 2017 року в актовій залі Будинку учителя було проведено інструктивно-методичну нараду завідувачів дошкільними навчальними закладами. Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло І.М. звернула увагу на суттєве покращення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів завдяки підтримці освітянської галузі районною владою і наголосила на основних завданнях на новий навчальний рік.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ярошенко Н.М. ознайомила з Інструктивно-методичними рекомендаціями щодо організації освітньої роботи у дошкільних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році і Переліком навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у ДНЗ.

Було надано рекомендації щодо складання календарного планування за новими програмами у дошкільних навчальних закладах, а також довела до відома план роботи районного методичного об’єднання керівників.

Завідувач ПМПК Копайгора І.Б. надала інформацію про нормативну базу до проходження медичних оглядів працівниками ДНЗ і звернула увагу на організацію інклюзивного навчання.

Методист районного методичного кабінету Синягівська Н.Б. розповіла про вимоги до складання списків педпрацівників та організацію роботи по підготовці до атестації педагогічних працівників.

За підсумками розгляду питань керівникам дошкільних навчальних закладів дані відповідні доручення.

 

 

 

Четвер, серп. 31 2017

30 серпня 2017 року в Хорольській гімназії відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Хорольщини. З доповіддю „Освіта Хорольщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.“ виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Потерайло І.М.

У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, які привітали освітян з початком навчального року та побажали педагогічним працівникам творчих звершень, наголосили на підтримці освітянської галузі району райдержадміністрацією, районною радою, депутатським корпусом. За сумлінну працю педагогічним працівникам керівниками району було вручено грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Покровськобагачанської сільської ради.

Про проведену роботу щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року говорили директори Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Жеденко Л.А., Хильківської ЗОШ І-ІІ ступенів Романенко С.М., завідуюча ДНЗ „Веселка“ с.Штомпелівка Рубан Н.Й. Основні завдання, які стоять перед організацією та проведенням інклюзивного навчання, розкрила завідуюча ПМПК Копайгора І.Б. Про діяльність Хорольської районної організації профспілки працівників освіти і науки України у період децентралізації розповіла Рябухіна І.М., голова райкому профспілки працівників освіти.

Педагогічну сім’ю освітян Хорольщини поповнили 4 молодих спеціалісти, від імені яких виступила вчитель початкових класів Петракіївського НВК Дятлова А.О. і завірила, що вони горді з того, що будуть навчати дітей.

За підсумками роботи вироблено та прийнято рекомендації щодо подальшої роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПублікаціїКалендар публікацій

« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Новини в фото

 
19 вересня 2017 року у навчальних закладах району до Дня визволення...
13 вересня 2017 року в актовій залі Будинку учителя було проведено...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події