Понеділок, 06 жовтня 2014 08:21

Свято до Дня учителя Учитель спокою не знає... Рекомендовані

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом.

2 вересня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя «Учитель спокою не знає, уч

...

2 вересня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя «Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі». Організатором свята виступили учні 10 класу. Вони підготували сценарій проведення вітання, прикрасили зал і самі стали ведучими на святі. Цікавими були запитання до вчителів, а ще цікавішими відповіді. Вчителі не тільки висловили думки про роботу і школу, а й згадали себе школярами, бо правду говорить перефразована приказка: « Поганий той учитель, що не пам’ятає себе учнем».

Учні висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності. Кожен клас підготував музичне вітання від колективу чи від соліста, декламацію віршів і гуморесок про вчительську професію.

А після свята була доступна для огляду виставка фото працівників школи  «Учитель спокою не знає, учитель завжди … на уроці» та «Вони створюють нам комфорт»

3 вересня учнівським парламентом у школі  було проведено день самоврядування, коли учні замінили вчителів на уроках, спробували свої сили у виконанні вчительських професійних обов’язків.

Весь колектив Вишняківської школи вітає  працівників освіти з святом і бажає творчої наснаги, великого терпіння, професіоналізму, особистого щастя і благополуччя, мирного неба над головами!

Детальніше http://vschool.in.ua/index.php/cars/item/201-sviato-do-dnia-uchytelia-uchytel-spokoiu-ne-znaie

Читати 2213 разів Останнє редагування Вівторок, 07 жовтня 2014 11:20
Адміністратор

Щоб вірно поставити запитання, потрібно знати більшу частину відповіді!

Сайт: horol-osvita.gov.ua

ПублікаціїКалендар публікацій

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини в фото

Has no content to show!

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події