Головні новини
Вальс на березі юності - П'ятниця, 30 червня 2017, 12:49
Олімпійський день - П'ятниця, 30 червня 2017, 11:50
Шановні випускники, педагоги, батьки! - Понеділок, 26 червня 2017, 13:15
ПОДАРУЙМО ДІТЯМ ЛІТО 2017 - Четвер, 08 червня 2017, 07:49

29 червня 2017 року було проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участю керівників навчальних закладів району. Колегію вела начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло. Ірина Миколаївна звернула увагу на ряд актуальних питань галузі. Про дотримання положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 №646 „Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку“ прозвітували Копайгора М.М., директор Хорольської гімназії, Труніліна І.М., директор Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1, Андрущенко С.І, заступник директора з навчально-виховної роботи Ялосовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Про підсумки проведення індивідуального навчання у загальноосвітніх навчальних закладах доповіла Костиренко Л.М., завідуюча районним методичним кабінетом, а також підбила підсумок проведення атестаційної експертизи навчальних закладів у І півріччі 2017 року ( Мусіївської ДНЗ, ЦДЮТ).

Про виконання наказу МОН від 31.12.2015 № 1436 "Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі" щодо впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах звітували директори Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 та Хорольського навчально-виховного комплексу Ткаленко К.Г. та Дігтяр Н.Г.

Під час засідання колегії також було звернено увагу присутніх на проведення необхідної роботи щодо підготовки до ЗНО-2018.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, навчання та виховання підростаючого покоління начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації Потерайло І.М. вручила грамоту відділу освіти, молоді та спорту РДА директору Хорольської гімназії Копайгорі М.М. Подяки Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського отримали - методист районного методичного кабінету Рубашка С.М. за організацію роботи щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді та директори Хорольської гімназії та Вишняківської ЗОШ І-ІІІ ст. Копайгора М.М. та директор Зубаха І.Д. за високий науково-методичний рівень підготовки та проведення обласного методичного практикуму „Історико-краєзнавчий виховний проект як інноваційна форма виховної діяльності“.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

П'ятниця, 30 червня 2017 12:49

Вальс на березі юності

В останні дні червня відбуваються урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту в загальноосвітніх навчальних закладах Хорольщини.

27 червня 2017 року мелодійним акордом прозвучав випускний вечір для випускників 11 класів м.Хорола. Майже всі жителі міста зібралися на центральній вулиці міста, біля пам’ятника відомому письменнику Тарасу Григоровичу Шевченку. Захід здавна завоював титул найулюбленішого свята серед хорольчан, адже стільки красенів та красунь водночас не збирає жодна інша подія року. Цьогоріч зустрілися 55 вишуканих дівчат та елегантних юнаків, аби востаннє станцювати шкільний вальс, послухати мудрі слова вчителів, отримати заслужені нагороди.

Розпочалося дійство пісенним виступом учениці Левіної Даші та танцювального колективу вихованців Хорольського навчально-виховного комплексу. Зі словами привітання до випускників звернулися голова районної державної адміністрації Звірко Лариса Миколаївна, голова районної ради Мартюк Віра Анатоліївна, міський голова Волошин Сергій Михайлович, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло Ірина Миколаївна, які нагородили 11 випускників золотими та срібними медалями, а їхнім батькам вручили подяки. 10 одинадцятикласників Хорольської гімназії, призерів обласних змагань, було відзначено грамотами та грошовими преміями.

На виконання районної програми „Опікуємося освітою" на 2017-2020 роки” та на підставі рішення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації (протокол №1 від 29.03.2017) 10 одинадцятикласників Хорольської гімназії, учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,  Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців спортивних, мистецьких  та творчих конкурсів 2016-2017 навчального року було вручено грамоти та грошові винагороди за рахунок коштів районного бюджету.

На урочистостях слова клятви прозвучали з вуст учениць 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Остапенко Оксани та Хорольського навчально-виховного комплексу Шкиль Каріни.

Незабутні позитивні емоції на святі подарували солістки – учениця Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 Даша Терещенко з піснею „Свято казки“ та учениця Хорольської гімназії Махно Марія з піснею „Любов твоя, мамо“.

Музичні вітання дарували і самі випускники-одинадцятикласники Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1  Грибінник Олександр, Литовченко Андрій та десятикласниця Стеценко Валерія  „Зоряний саундтрек“. Піснею єднання стала композиціяХай ніхто не вірить“ у виконанні 11-класниці Хорольської гімназії Юлії Кражан, яку підхопили решта випускників.

Приємним сюрпризом став виступ колишнього випускника Хорольської гімназії, а нині  студента Харківської державної академії культури Лимаря Станіслава   зі своєю партнеркою Вікторією Горбенко.

Цього вечора на центральній сцені лунав романтичний вальс у виконанні молодших школярів та випускників. Гелеві кульки у формі зірочок на згадку про свій клас запустили випускники разом із класними керівниками.

Свято чудово провели ведучі Вакуленко Лариса Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Хорольської СШ№1, та учитель математики цього закладу Радченко Олександр Олександрович.

Хай щастить нашим випускникам у подальшому житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок, 26 червня 2017 13:06

День скорботи на Хорольщині

Українська історія складна і часто досить трагічна. Одним із таких трагічних днів є в нашій історії 22 червня 1941 року. У день найкоротшої ночі  нацистські окупанти без оголошення війни розпочали найкривавішу війну в історії людства.

76-річницю початку радянсько-німецької війни у навчальних закладах району були відзначено:

- у бібліотеках проведено виставки художньої та наукової літератури, присвячені подіям 1941 року;

- учні Хорольської гімназії взяли участь у  Міжрегіональному конкурсі дитячих малюнків „Наше мирне небо“ від Харківського авіаційного інституту ім. В.С. Гризодубової ;

- вихованці Центру дитячої та юнацької творчості провели усний журнал „Щоб світ пам’ятав“;

- вихованці дитячо-юнацької спортивної школи провели легкоатлетичний пробіг та поклали квіти до могили загиблим воїнам в районі Хорольського елеватора. На заході були присутні керівники району: голова Хорольської районної ради Мартюк В.А., керівник апарату Хорольської районної державної адміністрації Штейнберг І.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Потерайло І.М, які поклали квіти до могили загиблих воїнів.

Під час мітингу біля „Вічного вогню“ почесну варту несли вихованці позашкільних закладів Хорольщини, делегація освітян району взяла участь у мітинзі   й покладанні квітів.

 

 

 

 

 

 

Понеділок, 26 червня 2017 07:41

Сузір’я талантів Хорольщини – 2017

Моя земля – земля моїх батьків,

Ти щедрістю і славою багата.

Бринить у серці солов’їний спів,

І звеселяє душу рідна хата…

Люблю тебе, й любов моя жива,

З твоїх джерел черпає дивну силу!

Я є ТАЛАНТ! Це не пусті слова,

О, земле рідна! Ти мене зростила!

 

На виконання районної програми „Опікуємося освітою" на 2017-2020 роки” та на підставі рішення засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації (протокол №1 від 29.03.2017), 25 червня на центральній площі міста Хорол відбулося урочисте вшанування учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, переможців спортивних, мистецьких та творчих конкурсів  2016-2017 навчального року, яким вручено грошові винагороди за рахунок коштів районного бюджету.

На святі розуму і краси "Сузір’я талантів Хорольщини – 2017" зібралися кращі із кращих – учні загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ Хорольського краю, наставники, батьки та громадськість. Свято відкрили голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Миколаївна Звірко та заступник голови Хорольської районної ради Роман Миколайович Гловацький, які привітали присутніх з Днем Молоді та вручили грошові винагороди переможцям та призерам Всеукраїнських олімпіад, конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт та творчих турнірів і конкурсів.

Другий блок був присвячений учням - переможцям та призерам Міжнародних, Всеукраїнських та обласних спортивних турнірів та мистецьких конкурсів. Грошові винагороди вручили перший заступник голови Хорольської районної державної адміністрації Сергій Гаврилович Абрамов та керівник апарату Хорольської районної державної адміністрації Ірина Олександрівна Штейнберг.

Грошові винагороди педагогічним працівникам, керівникам гуртків, тренерам, викладачам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хорольщини вручали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Миколаївна Потерайло та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Анатоліївна Гунько.

Саме останній блок свята присвячений учителям. Адже за кожною перемогою і невдачею дитини – їх праця і радість, їх неспокій і натхнення! "Вся гордість учителя в учнях, у зростанні посіяного ним насіння", – писав Дмитро Мендєлєєв. Тому організаторами було запропоновано продовжити започатковану традицію минулих років – бурхливими оплесками вшанувати невтомну працю педагога. Гучними оваціями присутні нагородили педагогів.

Для усіх присутніх линули пісенні дарунки від вихованців загальноосвітніх навчальних закладів району.

Свято наближалося до логічного завершення. До учасників дійства, наставників, батьків та всіх присутніх звернулися із словами вітання ведучі: Лариса Вакуленко та Олександр Радченко:

У творчості завжди є два крила –

Натхненням і талантом називаються.

Та пам’ятай: природа лиш дала,

Солоним потом решта здобувається.

А школа, наче вулик той гуде,

Дзвінки, перерви, вчителі, уроки…

Хай кожен з радістю до школи йде,

До перемог хай робить вдалі кроки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 червня 2017 року в Хорольському навчально-виховному комплексі відбулось засідання районного методичного об’єднання учителів української мови та літератури. У семінарі взяла участь Коваленко Ольга Павлівна – методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського, яка провела тренінг для учителів – словесників щодо підготовки школярів до участі у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів „PISA“.

У 2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA. Дослідження PISA проводиться кожні три роки, починаючи з 2000 року, шляхом тестування навичок і знань 15-річних учнів. Вважається, що в більшості країн саме в цьому віці учні закінчують основну школу, і постають перед вибором професії і загалом майбутнього життєвого шляху. Однак PISA не перевіряє рівня навчальних досягнень учнів, натомість оцінює наскільки учень зможе використовувати знання й уміння, отримані в школі, за можливих життєвих труднощів і викликів.

Педагоги практично ознайомилися із зразками завдань попередніх циклів, а також отримали методичні рекомендації щодо використання методів та форм роботи на уроці з метою формування читацької грамотності, яка є основою для ефективної підготовки учнів у міжнародному тестуванні.

На зустріч з філологами завітав сучасний поет – земляк, журналіст, пісняр Олександр Андрійович Печора, який розповів про життєвий шлях, ознайомив присутніх із власними збірками, продекламував поезії.

Педагоги отримали вдосталь натхнення та мотивації для втілення запланованих ідей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Понеділок, 19 червня 2017 12:04

Цікава гра

Районна спортивно-розважальна гра «Робінзонада» розпочала своє існування за ініціативи Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості у 1990 році. Вона традиційно проводилася у чарівно-мальовничому куточку Трубайцівського лісу. 18 років юні Робінзони Хорольщини збиралися на захоплююче свято. Певний час гра не проводилася через ряд об’єктивних причин.

За ініціативи начальника відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірини Миколаївни та директора Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості Горбенко Тамари Миколаївни ця традиція відродилася.

15 червня 2017 року знову зустрів Трубайцівський ліс своєю чистотою і свіжістю юних Робінзонів Хорольщини. Цього року на гру прибули 8 команд-учасниць із загальноосвітніх навчальних закладів району. Присутніх привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Потерайло Ірина Миколаївна.

Учасники гри вирушили у цікаве, захоплююче, повне несподіваних пригод та сюрпризів плавання і висадилися на безлюдному острові, де їм належало пройти деякі етапи життя Робінзона.

Голова журі, директор Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості, Горбенко Тамара Миколаївна оголосила порядок пересування на острові та познайомила із суддями, працівниками ХРЦДЮТ.

Першими на конкурси відправилися Робінзони, які виявилися спритнішими і одними з перших прибули на острів.

Гра складалася з восьми конкурсів. Усі команди успішно виконали поставлені перед ними не прості завдання та ще раз показали, що життя Робінзона на цьому острові було не зовсім легким, але досить цікавим.

Теплими словами привітали учасників гри виконуючий обов’язки голови Хорольської РДА Абрамов Сергій Гаврилович та заступник голови Хорольської районної ради Гловацький Роман Миколайович на підсумках свята.

І от настала найурочистіша мить нагородження…

 

І місце виборола команда «Втрачений рай» Хорольської СШ І-ІІІст. №3;

ІІ місце – команда «Міньони» Штомпелівської ЗОШ І-ІІІст.;

ІІІ місце – «Банда» Андріївської ЗОШ І-ІІІст.

Також були визначені кращі команди на конкурсах:

«Спритний Робінзон» – «Мореплавці» Хорольської гімназії;

«Знайомство з Робінзонами» – «Пірати» Петрівського НВК;

«Естафета» – «Мисливці за вдачею» Покровськобагачанської ЗОШ І-ІІІст.

«Облаштування житла» – «Невгамовний Робінзон» Ялосовецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Робінзон-ерудит» – «Робінзончики» Вергунівської ЗОШ І-ІІІст.

Грамотами нагороджені команди-переможці та кращі у конкурсах. А також чудові призи від відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації отримав кожен юний Робінзон з команд-переможниць, які вручили виконуючий обов’язки голови Хорольської РДА Абрамов Сергій Гаврилович, заступник голови Хорольської районної ради Гловацький Роман Миколайович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Потерайло Ірина Миколаївна.

А після гри усіх учасників та гостей свята чекав обід: смачна каша, свіжі овочі та тонізуючий чай з лимоном від організаторів гри.

Веселі, щасливі та задоволені, з жартами та сміхом поверталися додому юні Робінзони з надією на зустріч наступного року.

 

 

 

 

 

 

 

Субота, 17 червня 2017 15:45

ОГОЛОШЕННЯ!

Автор

Дорогі друзі!

Ми маємо за честь запросити вас на святкування

105-річчя Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та

свята «Зіркового олімпу-2017»,

які відбудуться 24 червня 2017 року о 11.00 год.

на території Шишаківської школи.

На Вас чекають прекрасна атмосфера, чудові глядачі, грамоти та пам’ятні подарунки.

Будемо раді зустрічі з Вами...

Субота, 17 червня 2017 15:40

Закриття табірної зміни!

Автор

Закриття табірної зміни!

КАНІКУЛИ УРА!!!

...

Субота, 17 червня 2017 15:35

Випускний бал учнів 4 класу!

Автор

"Випускний бал" учнів 4 класу!

...

Субота, 17 червня 2017 15:30

Олімпійські ігри в таборі!

Автор

Олімпійські ігри в таборі!

...

Сторінка 1 із 113

ПублікаціїКалендар публікацій

« Серпень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Новини в фото

 
Тож хай здоров’я буде у родині, Щоб радість й сміх веселий...
З 19 червня по 07 липня 2017 року працював табір відпочинку з денним...
Дитинство – найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів...
29 червня 2017 року було проведено засідання колегії відділу...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події