Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке відчуває кожен, хто пов'язаний з дітьми.

Сьогоднішній учитель-початківець навчатиме і виховуватиме кілька поколінь учнів. А це вимагатиме постійної творчості, невтомної роботи думки, величезної душевної щедрості і найголовніше – любові до дітей.

Успішна професійна діяльність молодого вчителя значною мірою залежить від того, в який колектив він потрапить, як його зустрінуть, які умови праці йому створять, якою турботою його оточать, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть до вияву ініціативи, творчості.

Символічно, у переддень великого свята Покрови, 13 жовтня 2017 року, у Хорольському навчально-виховному комплексі відбувся семінар-практикум для молодих спеціалістів навчальних закладів району.

Їх привітали щирими словами і гарною піснею. А ще запропонували відвідати та проаналізувати фрагменти інтегрованого уроку „Повітря. Однорідні члени речення“ в 3 класі, проведеного учителем Стовбою Н.Г., трудового навчання в 4 класі з теми „Робота з пластиліном. „Веселий зоопарк“ (учитель початкових класів Романча І.Г.), фізичної культури в 9 класі з теми „Розвиток швидкісно-силових здібностей на уроці фізичної культури“ (учитель фізичної культури Волошин С.Г.).

Учитель початкових класів Кладкова С.О. залучила молодих педагогів до майстер-класу з образотворчого мистецтва „Лялька-мотанка Сонячний кінь“, що мав теж неабияке символічне значення.

За підсумками семінару було вироблено методичні рекомендації.

Керівник школи молодого вчителя Адаменко Р.В. та координатор Синягівська Н.Б. звернулися до молодих спеціалістів з побажаннями вдалого старту трудової діяльності, успішної професійної діяльності та вручили пам’ятки „Молодому вчителю“.

Тож в добру путь, молоді колеги!

Хай гарною буде учительська доля,

Щоб добре вам всім працювалось у школі.

Хай мрія прекрасна веде вас в життя,

Щоб ладилось все і велось до пуття.

 

 

 

FG_AUTHORS: Адміністратор

   10 жовтня у школі відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів. Для всіх учасників була проведена заочна екскурсія „Край, де народився Шевченко“. Учні були ознайомлені із завданнями конкурсу....

10 жовтня 2017 року в Ялосовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося відкриття шкільного етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учні 5-11 класів переглянули відеоролик про життя і творчість Т.Г.Шевченка, читали його вірші, прослухали різножанрові та осучаснені пісн...

28 вересня в Петрівському НВК відбулося свято до Дня працівників освіти.  Діти щиро привітали вчителів з їхнім професійним  святом. Тут звучали чудові слова вітання, лунали прекрасні пісні про вчителів. Кожен клас  вітав своїх класних керівників, вчителів початкових класів, вчителів – предметників. Линули щирі вітання і вчителя...

29 вересня в 1 класі Петрівського НВК  вчителем початкових класів Палкан Тетяною Леонідівною був проведений відкритий урок з математики. Учні  ознайомилися з числом і цифрою 4, порівнювали числа у межах 4 та вчилися писати цифру 4.

   Попри інтенсивність навчального процесу (жодної хвилини діти не сиділи без діла, один вид діяльн...

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Бузунко Євгенію Олегівну, ученицю 7 класу Хорольської гімназії, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя країна – Україна!"

 

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Бові Людмилі Володимирівні, учителю біології Хорольської гімназії, за підготовку учениці 7 класу Хорольської гімназії Бузунко Євгенії, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя країна – Україна!"

 

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Гвоздік Тетяну Володимирівну, ученицю 11 класу Хорольської гімназії, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя країна – Україна!"

 

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації виносить подяку Старчик Лідії Миколаївні, учителю української мови та літератури Хорольської гімназії, за підготовку учениці 11 класу Хорольської гімназії Гвоздік Тетяни, яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя країна – Україна!"

 

Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації вітає Логвиновську Аліну Володимирівну, ученицю 10 класу Хорольської гімназії, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі короткометражного кіно, відеороликів.

 

Сторінка 1 із 118

Публікації



Календар публікацій

« Жовтень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Новини в фото

 
  Найбільше в світі щастя — це мир на землі. А найкраще...
Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та...

Географія відвідувачів

Зараз в мережі

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Увійти  \/ 
Зареєструватися  \/ 

Підписка на новини

Гарячі події